Inne placówki w pobliżu Gdańska

Lekarze wykonujący usunięcie tłuszczaka w Gdańsku

W Gdańsku posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 7 różnych placówkach. Usługa usunięcie tłuszczaka w Gdańsku jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i dermatologa.

lek. Grzegorz Kaźmierowski

chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Ultraderm

9,1 / 10
dr Elżbieta Klein

chirurg plastyczny

w Diamond Clinic

Usunięcie tłuszczaka Gdańsk - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury usunięcie tłuszczaka w 7 placówkach w Gdańsku. Najniższa cena wynosi 300 zł w Klinika Anti-Aging Invicta, najwyższa to 600 zł, natomiast średni koszt to 437 zł.

Ile kosztuje usunięcie tłuszczaka w Gdańsku?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi usunięcie tłuszczaka w Gdańsk placówkach:

Posiadamy również ofertę w 34 innych miastach. Sprawdź ceny usunięcie tłuszczaka w innych miastach.

Usunięcie tłuszczaka w Gdańsku - gdzie najlepiej?

Tłuszczak to łagodny guz tkanek miękkich, który pod wpływem ucisku porusza się i zwykle zlokalizowany jest w okolicy karku, tułowia lub na pośladkach i udach. Jego obecność stanowi przede wszystkim problem estetyczny, jednak w każdym przypadku wymagana jest konsultacja w celu oceny, czy zmiana nie stanowi zagrożenia dla życia i czy z powodu względnych dolegliwości nie wymaga usunięcia. Jeśli są takie wskazania, tłuszczaka wycina się operacyjnie w znieczuleniu miejscowym bądź usuwa metodą lipolizy lub liposukcji.  

Gdzie w Gdańsku wykonywany jest zabieg usunięcia tłuszczaka?

Diagnostykę i leczenie zmian guzowatych oferuje Poradnia Dermatologiczna Centrum Medycznego Eter-Med, świadcząc w przypadku zmian zlokalizowanych w narządach wewnętrznych tomografię komputerową, rezonans magnetyczny jak również badanie USG tworu skórnego. Tłuszczaki zlokalizowane w przewodzie pokarmowym są tu diagnozowane podczas badania kolonoskopii. Podejrzenie złośliwości jest wskazaniem do wykonania biopsji. W pozostałych przypadkach przeprowadza się chirurgiczne wycięcie tłuszczaka, a zabieg wykonuje specjalista chirurgii ogólnej lub specjalista chirurgii onkologicznej w ramach Szpitala Chirurgii Jednego Dnia Eter-Med.

Włókniaki, kaszaki, tłuszczaki oraz znamiona to zakres zmian skórnych, które usuwają specjaliści chirurgii plastycznej gdyńskiej Kliniki Derm-Estetyka. Mimo, iż większość zmian jest niezłośliwa, w placówce usuwa się je chirurgicznie ze wskazań kosmetycznych, a materiał po wycięciu przesyła do badania histopatologicznego. Zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym, a następnie przeprowadza ewentualną plastykę skóry (płatową, przeszczep) oraz zakłada odpowiednie szwy  i opatrunek, które w zależności od potrzeby, usuwa się w ciągu 14 dni.

W procedurach z zakresu chirurgii i medycyny estetycznej specjalizuje się lek. med. Grzegorz Kaźmierowski, specjalista chirurgii ogólnej II stopnia i lekarz medycyny estetycznej, absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku. W ramach praktyki realizuje szeroki zakres zabiegów, w tym także małej chirurgii, jak np. usunięcie tłuszczaka, znamion i innych zmian skórnych, stosując metody klasycznej chirurgii i zabiegi laserowe. Swoje kompetencje poszerzał podczas licznych kursów z zakresu chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej oraz podstaw mikrochirurgii. Jest certyfikowany w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej w chirurgii oraz technik laparoskopowych w dermatologii estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu usunięcie tłuszczaka w pobliżu Gdańska, w miejscowościach: Gdynia, Rumia, Wejherowo oraz Starogard Gdański.

Więcej na temat usunięcie tłuszczaka

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…