Endoskopowe zmniejszenie żołądka Overstitch Toruń i okolice

Bezpośrednio w Toruniu nie dysponujemy placówką wykonującą endoskopowe zmniejszenie żołądka Overstitch, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 3 innych klinik z okolicy Torunia. Endoskopowe zmniejszenie żołądka Overstitch można przeprowadzić m.in. w Szpital Specjalistyczny Brzeziny Brzeziny (155 km od Torunia) w cenie 32000 zł lub w Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North w Częstochowie (245 km od Torunia) gdzie cena za endoskopowe zmniejszenie żołądka Overstitch wynosi 28000 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Akcja Otyłość

Zdobądź wiedzę, wykonaj test i przekonaj się, czy dotyczy Cię problem otyłości.

Endoskopowe zmniejszenie żołądka Overstitch najbliżej Torunia - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury endoskopowe zmniejszenie żołądka Overstitch w 3 placówkach w Toruniu. Najniższa cena wynosi 28000 zł w Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North, najwyższa to 32000 zł, natomiast średni koszt to 30133 zł.

Ile kosztuje endoskopowe zmniejszenie żołądka Overstitch w najbliższej odległości od Torunia?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi endoskopowe zmniejszenie żołądka Overstitch najbliżej Torunia:

Posiadamy również ofertę w 5 innych miastach. Sprawdź ceny endoskopowe zmniejszenie żołądka Overstitch w innych miastach.

Więcej na temat endoskopowe zmniejszenie żołądka Overstitch

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…