Zwężanie pochwy laserem Toruń i okolice

Bezpośrednio w Toruniu nie dysponujemy placówką wykonującą zwężanie pochwy laserem, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 1 innych klinik z okolicy Torunia. Zwężanie pochwy laserem można przeprowadzić m.in. w Omega Medical Clinics - Centrum Medyczne Bydgoszcz w Bydgoszczy (36 km od Torunia) w cenie 2000 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

MapaGinekologow.pl

Warszawa, Łódź, Wrocław i 17 innych miast
9,4 / 10  •  Znakomita
  • Konsultacja ginekologiczna 
    75 zł taniej!

Zwężanie pochwy laserem w Toruniu - gdzie najlepiej?

Zabieg laserowego zwężenia pochwy ma na celu ujędrnienie i obkurczenie kanału pochwy. Procedura polega na wprowadzeniu do pochwy specjalnej końcówki lasera, która oddziałuje na tkanki śluzówki pochwy. Wśród przeciwwskazań do poddania się laserowemu obkurczaniu pochwy wymienia się m.in. infekcję w jej obrębie. Do codziennych aktywności pacjentka wrócić może zaraz po zabiegu. Najczęściej do osiągnięcia pożądanych rezultatów, które utrzymują się około 2 lat wystarczy jedna sesja (w razie konieczności można ją powtórzyć po około 3 miesiącach).

Zabieg laserowego zmniejszenia średnicy pochwy w Toruniu – kto ma go w swojej ofercie

W Bydgoszczy, która znajduje się około 41 km od Torunia, zabieg laserowej korekcji pochwy wykonać może lek. med. Andrzej Małek, specjalista ginekolog i położnik, który doświadczenie zawodowe zdobywał na Oddziale Położnictwa, Patologii Ciąży i Ginekologii Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego w Bydgoszczy. Procedurę obkurczania pochwy przeprowadza przy wykorzystaniu lasera Er:Yag Fotona, stosuje go również do leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu. Jego oferta obejmuje ponadto terapię ujędrniania warg sromowych i pochwy laserem Er:Yag.

W Osielsku, które znajduje się około 46 km od Torunia, laserowemu zmniejszeniu średnicy pochwy pacjentki poddać się mogą w Szpitalu Eskupal, w którym świadczona jest cała gama usług z zakresu ginekologii. W placówce w czasie procedury zwężenia pochwy stosuje się laser Er:Yag Fotona, wykorzystuje się go także do leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu. Do ośrodka udać się można również na leczenie nadżerek metodą krioterapii lub laseroterapii, diagnostykę ultrasonograficzną ginekologiczną i położniczą oraz założenie wkładki domacicznej Mirena, a także na biopsję kanału szyjki macicy, usunięcie polipa szyjkowego oraz nacięcie ropnia gruczołu Bartholina.

Na zwężenie pochwy laserem w Bydgoszczy udać się również można do Kliniki Bieńkowscy Esteticmed, w której przeprowadzany jest cały szereg procedur z zakresu ginekologii estetycznej i plastycznej. W placówce w przypadku zespołu luźności pochwy wykorzystuje się system laserowy SmartXide2 MonaLisa Touch. Stosuje się go także do leczenia problemu wysiłkowego nietrzymania moczu. W ośrodku pacjentki poddać się mogą również laserowemu rozjaśnianiu skóry krocza oraz obkurczaniu warg sromowych większych endolaserem, oferta Kliniki obejmuje także plastykę pochwy, plastykę warg sromowych, chirurgiczne lub laserowe usunięcie guzka lub brodawki okolic intymnych oraz zabieg Pelleve okolicy intymnej z bliższą przyśrodkową częścią ud.

Więcej na temat zwężanie pochwy laserem

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…