Laserowe usuwanie naczynek Toruń i okolice

Bezpośrednio w Toruniu nie dysponujemy placówką wykonującą laserowe usuwanie popękanych naczynek, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 3 innych klinik z okolicy Torunia. Laserowe usuwanie popękanych naczynek można przeprowadzić m.in. w Clinica Dermatoestetica w Bydgoszczy (40 km od Torunia) lub w Poradnia chirurgii Bydgoszcz w Bydgoszczy (33 km od Torunia) gdzie cena za laserowe usuwanie popękanych naczynek wynosi 200 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Laserowe usuwanie popękanych naczynek najbliżej Torunia - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą laserowe usuwanie popękanych naczynek najbliżej Torunia na podstawie cenników z 3 placówek. Najniższa cena to 150 zł za pojedyncze popękane naczynko - usuwanie laserem natomiast najwyższa cena w Toruniu wynosi do 200 zł (pojedyncze popękane naczynko - usuwanie laserem).

Ile kosztuje laserowe usuwanie popękanych naczynek w najbliższej odległości od Torunia?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi laserowe usuwanie popękanych naczynek najbliżej Torunia:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen laserowe usuwanie popękanych naczynek najbliżej Torunia

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 32 innych miastach. Sprawdź ceny laserowe usuwanie popękanych naczynek w innych miastach.

Więcej na temat laserowe usuwanie popękanych naczynek

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…