Odmładzanie pochwy laserem Toruń i okolice

Bezpośrednio w Toruniu nie dysponujemy placówką wykonującą odmładzanie pochwy laserem, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 37 innych klinik z okolicy Torunia. Odmładzanie pochwy laserem można przeprowadzić m.in. w Marina MedEstetic w Warszawie (185 km od Torunia) w cenie 1200 zł lub w Pro Medical Clinic Advanced w Legnicy (260 km od Torunia) gdzie cena za odmładzanie pochwy laserem wynosi 1000 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Klinika Intima Art&Este

Łódź, ul. Tuwima 15 lok. U2A (150 km od Torunia)
9,5 / 10  •  Znakomita  •  1737 opinii
  • Rewitalizacja pochwy laserem 1000 zł
lek. Dawid Lisiecki

lek. Dawid Lisiecki

ginekolog-położnik

Przyczyn bólu okolic intymnych może być wiele. Wiele z nas doświadczyło tego problemu i często jest on ignorowany. Zupełnie niesłusznie! pecjaliści opowiedzą o wszystkich szczegółach walki z bólem okolic intymnych oraz pozostałych możliwościach jakie niesie ginekologia estetyczna i plastyczna.

zobacz film o zabiegu »
  • Konsultacja w zakresie ginekologii estetycznej 230 zł

MapaGinekologow.pl

Warszawa, Łódź, Wrocław i 17 innych miast
9,4 / 10  •  Znakomita
  • Konsultacja ginekologiczna 
    75 zł taniej!

Odmładzanie pochwy laserem najbliżej Torunia - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury odmładzanie pochwy laserem w 37 placówkach w Toruniu. Najniższa cena wynosi 700 zł w Ultraderm, najwyższa to 3200 zł, natomiast średni koszt to 1532 zł.

Ile kosztuje odmładzanie pochwy laserem w najbliższej odległości od Torunia?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi odmładzanie pochwy laserem najbliżej Torunia:

Posiadamy również ofertę w 31 innych miastach. Sprawdź ceny odmładzanie pochwy laserem w innych miastach.

Odmładzanie pochwy laserem w Toruniu - gdzie najlepiej?

Laserowa rewitalizacja pochwy ma na celu poprawę jej elastyczności i wytrzymałości tkanek. Przeprowadza się ją w przypadku spadku napięcia pochwy i jej rozluźnienia, do czego często dochodzi na skutek licznych porodów oraz okresu menopauzalnego. Wśród przeciwwskazań do wykonania laserowego odmładzania pochwy wymienia się m.in. miesiączkę, infekcje pochwy oraz choroby nowotworowe. Cała procedura trwa około 30 minut, a standardowy czas pobytu pacjentki po zabiegu w klinice wynosi kilka godzin.

Zabieg laserowego odmładzania pochwy w Toruniu – gdzie można się na niego udać

W Toruniu pochwę za pomocą lasera odmłodzić może dr n. med. Marian Migda, specjalista ginekolog i położnik oraz lekarz medycyny estetycznej. Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Poznaniu, a zabieg przywrócenia struktury pochwy do stanu przed menopauzą przeprowadza za pomocą innowacyjnego lasera CO2, emitującego impulsy D, co umożliwia odmłodzenie błony śluzowej pochwy. Laser SmarXide2 firmy DEKA stosuje także w leczeniu wysiłkowego nietrzymania moczu.

Odmładzanie pochwy laserem jest również możliwe do przeprowadzenia w Centrum Medycznym Civis Vita, gdzie świadczona jest cała gama usług z zakresu ginekologii. W ośrodku do procedury rewitalizacji pochwy wykorzystywany jest laser SmarXide2 firmy DEKA, który jest innowacyjnym system laserowym CO2 przeznaczonym do zabiegów modelowania pochwy i sromu, umożliwiającym odmładzanie tego obszaru (zabieg MonaLisa Touch). W Centrum za jego pomocą dokonuje się również rewitalizacji zmian sromu, stosowany jest on także do leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu. Oferta kliniki obejmuje ponadto laserowe usuwanie kłykcin kończystych, brodawek skórnych oraz blizn i rozstępów.

W Osielsku, które znajduje się około 46 km od Torunia, na laserowy zabieg rewitalizacji pochwy udać się można do dr n. med. Joanny Kłyszejko, specjalistki z zakresu ginekologii i położnictwa. W przypadku rozluźnienia i spadku napięcia pochwy wykonuje ona zabieg za pomocą lasera Er:Yag firmy Fotona. Powoduje on ujędrnianie i obkurczenie kanału pochwy (w wyniku fototermalnej stymulacji odnowy kolagenu). Za pomocą lasera przeprowadza również procedurę leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu, jej oferta obejmuje także zabiegi laparoskopowe w ginekologii (np. laparoskopia diagnostyczna, zabieg laparoskopowego wyłuszczenia mięśniaków macicy lub zabieg laparoskopowego usunięcia macicy LASH).

Więcej na temat odmładzanie pochwy laserem

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…