Laserowe usuwanie tatuaży Toruń i okolice

Bezpośrednio w Toruniu nie dysponujemy placówką wykonującą laserowe usuwanie tatuaży, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Torunia. Laserowe usuwanie tatuaży można przeprowadzić m.in. w Kosmetologia Estetyczna i Akademia Mesobelle w Bydgoszczy (37 km od Torunia) w cenie 200 zł lub w Medycyna Estetyczna dr Porzych w Bydgoszczy (41 km od Torunia) gdzie cena za laserowe usuwanie tatuaży wynosi 300 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Laserowe usuwanie tatuaży najbliżej Torunia - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą laserowe usuwanie tatuaży najbliżej Torunia na podstawie cenników z 2 placówek. Najniższa cena to 200 zł za tatuaż kolorowy - usuwanie laserem natomiast najwyższa cena w Toruniu wynosi do 500 zł (tatuaż kolorowy - usuwanie laserem).

Ile kosztuje laserowe usuwanie tatuaży w najbliższej odległości od Torunia?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi laserowe usuwanie tatuaży najbliżej Torunia:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen laserowe usuwanie tatuaży najbliżej Torunia

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 17 innych miastach. Sprawdź ceny laserowe usuwanie tatuaży w innych miastach.

Więcej na temat laserowe usuwanie tatuaży

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…