Operacja plastyczna nosa Toruń i okolice

Bezpośrednio w Toruniu nie dysponujemy placówką wykonującą operacje plastyczne nosa, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Torunia. Operacje plastyczne nosa można przeprowadzić m.in. w Szpital Świętego Łukasza w Bydgoszczy (37 km od Torunia) w cenie 2700 zł lub w Stadmedica Centrum Medyczne w Bydgoszczy (47 km od Torunia) gdzie cena za operacje plastyczne nosa wynosi 4800 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Stadmedica Centrum Medyczne

Bydgoszcz, ul. Nakielska 327(47 km od Torunia)
8,9 / 10  •  Bardzo dobra  •  547 opinii

Jestem 10 dni po zabiegu. Na efekty trzeba jeszcze poczekać ale i tak jestem zadowolona. Dr. Witmanowski zrobił wszystko jak należy i jak było umówione. Wreszcie nie muszę się krępować swojego nosa. ~ Anna (Operacja plastyczna nosa, prof. nadzw. dr hab. n. med. Henryk Witmanowski)

  • Totalna korekcja nosa od 12000 zł
  • Operacja nosa chrzęstnego / czubka nosa 5500 zł
  • Operacja plastyczna krzywej przegrody nosowej od 4800 zł
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej od 250 zł

Operacje plastyczne nosa najbliżej Torunia - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą operacje plastyczne nosa najbliżej Torunia na podstawie cenników z 2 placówek. Najniższa cena to 2700 zł za operacja plastyczna krzywej przegrody nosowej natomiast najwyższa cena w Toruniu wynosi do 15000 zł (totalna korekcja nosa).

Ile kosztuje operacje plastyczne nosa w najbliższej odległości od Torunia?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacje plastyczne nosa najbliżej Torunia:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen operacje plastyczne nosa najbliżej Torunia

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 20 innych miastach. Sprawdź ceny operacje plastyczne nosa w innych miastach.

Więcej na temat operacje plastyczne nosa

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…