Operacja usunięcia tarczycy Toruń i okolice

Chcesz skonsultować się ze specjalistą w sprawie wycięcia tarczycy? Szukasz renomowanej placówki, w której można poddać się takiemu zabiegowi? Jesteś w dobrym miejscu! Poniżej znajdziesz listę 13 toruńskich klinik, które posiadają w swoich ofertach operację tarczycy. Nie zwlekaj i jeszcze dziś umów się na wizytę do wybranego specjalisty za pośrednictwem naszego portalu!

Bezpośrednio w Toruniu nie dysponujemy placówką wykonującą operacja usunięcia tarczycy, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 13 innych klinik z okolicy Torunia. Operacja usunięcia tarczycy można przeprowadzić m.in. w Szpital Medfemina we Wrocławiu (241 km od Torunia) w cenie 8900 zł lub w Diamentum Centrum Medyczne we Wrocławiu (241 km od Torunia) gdzie cena za operacja usunięcia tarczycy wynosi 6300 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Operacja usunięcia tarczycy najbliżej Torunia - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą operacja usunięcia tarczycy najbliżej Torunia na podstawie cenników z 13 placówek. Najniższa cena to 4000 zł za wycięcie płata tarczycy chirurgicznie natomiast najwyższa cena w Toruniu wynosi do 10900 zł (wycięcie tarczycy całkowite chirurgicznie).

Ile kosztuje operacja usunięcia tarczycy w najbliższej odległości od Torunia?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacja usunięcia tarczycy najbliżej Torunia:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen operacja usunięcia tarczycy najbliżej Torunia

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 13 innych miastach. Sprawdź ceny operacja usunięcia tarczycy w innych miastach.

Operacja usunięcia tarczycy w Toruniu - gdzie najlepiej?

Przebieg operacji tarczycy jest w dużej mierze uzależniony od zakresu zabiegu. Najczęściej wykonywana operacja to subtotalne wycięcie tarczycy, jednak w razie potrzeby wykonywane jest także usunięcie jednego płata lub całkowita resekcja gruczołu. Niezmienne pozostaje to, że zabieg przeprowadza się w znieczuleniu ogólnym, a przed operacją pacjent musi znaleźć się w stanie eutyrozy, czyli posiadać odpowiedni poziom hormonów tarczycy w organizmie.

Sala operacyjna w Szpital Specjalistyczny Brzeziny Sala operacyjna w Szpital Specjalistyczny Brzeziny

Kwalifikacja do wycięcia tarczycy

Operacja bywa nieunikniona w przebiegu niektórych chorób tarczycy. Warto wiedzieć, że nie stanowi ona zakończenia leczenia danego problemu, a jest jedynie częścią terapii. Z uwagi na to, że po usunięciu tarczycy następuje pewien stopień jej niedoczynności, pacjent musi do końca życia przyjmować odpowiednie leki. Na drodze kwalifikacji do zabiegu, tak zwany lekarz od tarczycy, czyli endokrynolog, przeprowadza szczegółowy wywiad z chorym, a także zleca mu zbadanie poziomu hormonów: tsh, ft3 i ft4 w surowicy krwi. Inne badania, które mogą okazać się pomocne to USG tarczycy, a w razie wykrycia niepokojących zmian - biopsja. Umożliwiają one zaplanowanie dalszego postępowania mającego na celu zahamowanie choroby.

Gdzie na operację tarczycy w Toruniu?

Gabinet zabiegowy w Szpital Specjalistyczny Brzeziny Gabinet zabiegowy w Szpital Specjalistyczny Brzeziny

W Prywatnym Centrum Chirurgii Winczakiewicz-Borkiewicz, które dołączyło do Kliniki.pl z początkiem 2019 roku, można poddać się całkowitemu chirurgicznemu wycięciu tarczycy. Zabieg ten przeprowadza się w przypadku nowotworów tarczycy, m.in. raka brodawkowatego, pęcherzykowego i rdzeniastego. Poza nowotworowymi zmianami, wskazaniem do całkowitej resekcji gruczołu tarczowego jest również wole guzkowe, niektóre wola w przebiegu choroby Hashimoto oraz niektóre wola nawrotowe.

Ile kosztuje usunięcie tarczycy w Toruniu?

Cena operacji tarczycy w Toruniu to 6000 zł. Przed zabiegiem wymagana jest konsultacja z chirurgiem ogólnym. Jej koszt wynosi od 150 do 200 zł.

Więcej na temat operacja usunięcia tarczycy

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…