Endoprotezoplastyka całkowita kolana Toruń i okolice

Bezpośrednio w Toruniu nie dysponujemy placówką wykonującą endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 9 innych klinik z okolicy Torunia. Endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego można przeprowadzić m.in. w Orthos Szpital Wielospecjalistyczny Komorowice (247 km od Torunia) w cenie 25700 zł lub w Szpital Specjalistyczny Brzeziny Brzeziny (155 km od Torunia) gdzie cena za endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego wynosi 19000 zł. W wymienionej placówce endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego wykonuje ortopeda. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego najbliżej Torunia - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego w 9 placówkach w Toruniu. Najniższa cena wynosi 14000 zł w Medi Horizon Clinic, najwyższa to 25700 zł, natomiast średni koszt to 21836 zł.

Ile kosztuje endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego w najbliższej odległości od Torunia?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego najbliżej Torunia:

Posiadamy również ofertę w 14 innych miastach. Sprawdź ceny endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego w innych miastach.

Więcej na temat endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…