Modelowanie twarzy - wolumetria Toruń i okolice

Bezpośrednio w Toruniu nie dysponujemy placówką wykonującą wypełnienia i modelowanie wolumetryczne twarzy, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 3 innych klinik z okolicy Torunia. Wypełnienia i modelowanie wolumetryczne twarzy można przeprowadzić m.in. w Kosmetologia Estetyczna i Akademia Mesobelle w Bydgoszczy (37 km od Torunia) w cenie 600 zł lub w Clinica Dermatoestetica w Bydgoszczy (40 km od Torunia). W wymienionej placówce wypełnienia i modelowanie wolumetryczne twarzy wykonuje dermatolog. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Olśnij swoją urodą

W ramach “Olśnij swoją urodą” przygotowaliśmy dla Was szczegółowe omówienie trzech kluczowych zabiegów, które nie tylko podkreślają urodę, ale również wpływają na zdrowie i samopoczucie.

Zabiegi te to:

  • operacja plastyczna powiek,
  • bonding zębów
  • zabiegi z użyciem botoksu.

Podczas naszych spotkań z ekspertami, dowiecie się wszystkiego na temat przebiegu tych zabiegów, ich wskazań i przeciwwskazań oraz innych istotnych informacji. Oto krótki zarys każdego z nich:

Akcja Otyłość

Zdobądź wiedzę, wykonaj test i przekonaj się, czy dotyczy Cię problem otyłości.

Wypełnienia i modelowanie wolumetryczne twarzy najbliżej Torunia - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą wypełnienia i modelowanie wolumetryczne twarzy najbliżej Torunia na podstawie cenników z 3 placówek. Najniższa cena to 600 zł za twarz - modelowanie wolumetryczne, wypełnianie natomiast najwyższa cena w Toruniu wynosi do 900 zł (nos - modelowanie wolumetryczne, wypełnianie).

Ile kosztuje wypełnienia i modelowanie wolumetryczne twarzy w najbliższej odległości od Torunia?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi wypełnienia i modelowanie wolumetryczne twarzy najbliżej Torunia:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen wypełnienia i modelowanie wolumetryczne twarzy najbliżej Torunia

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 44 innych miastach. Sprawdź ceny wypełnienia i modelowanie wolumetryczne twarzy w innych miastach.

Więcej na temat wypełnienia i modelowanie wolumetryczne twarzy

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…