Odsysanie tłuszczu z brzucha Toruń i okolice

Bezpośrednio w Toruniu nie dysponujemy placówką wykonującą liposukcja brzucha, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 1 innych klinik z okolicy Torunia. Liposukcja brzucha można przeprowadzić m.in. w CENTRUM MEDYCZNE LASERMED w Bydgoszczy (39 km od Torunia) w cenie 4500 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Liposukcja brzucha w Toruniu - gdzie najlepiej?

Chirurgiczny zabieg odsysania tłuszczu, jakim jest liposukcja, pozwala kształtować sylwetkę dzięki redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej ze wskazanych obszarów ciała, takich jak brzuch, pośladki czy uda. Procedura wymaga wykonania małego nacięcia, którym w obszar zabiegowy wprowadza się podskórnie cienką kaniulę, podłączoną do urządzenia, wytwarzającego podciśnienie. Dzięki ruchom kaniuli system umożliwia zasysanie tkanki tłuszczowej, a usunięty tłuszcz można wykorzystywać do przeszczepów m.in. w okolice piersi lub twarzy. W zależności od ilości usuwanego tłuszczu, zabieg trwa od 1 do 2 godzin i odbywa się w znieczuleniu ogólnym.

Zabieg odsysania tłuszczu w Toruniu

Liposukcja brzucha, ud, talii oraz wewnętrznej strony kolan stanowi część świadczeń, które w ramach prywatnej praktyki realizuje lek. med. Cezary Hałat, specjalista II stopnia z chirurgii ogólnej, lekarz medycyny estetycznej. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgicznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Anging, w ramach chirurgii korekcyjnej i kosmetycznej, która należy do jego zawodowych zainteresowań, wykonuje także zabieg abdominoplastyki. Lekarz posiada także kwalifikacje w zakresie intralipoterapii – modelowania ciała i likwidacji lokalnych otłuszczeń preparatem Aqualix. Poza medycyną i chirurgią estetyczną, zajmuje się również chirurgią konwencjonalną, endoskopową i laparoskopową, świadcząc konsultacje i kwalifikacje do leczenia operacyjnego w ramach chirurgii ogólnej.  

Modelowanie sylwetki, które realizuje Centrum Chirurgiczne – Chirurgia Plastyczna Bieńkowski obejmuje kilka procedur: konwencjonalne odsysanie tkanki tłuszczowej, stosowaną alternatywnie metodę mniej inwazyjną – liposukcję Body Jet® WAL oraz plastykę powłok brzucha, którą niekiedy dla uzyskania lepszego efektu łączy się z zabiegiem odsysania tłuszczu. Ten rodzaj liposukcji (kaniule odsysające umocowane w głowicy) stosuje się tu na większość okolic ciała, jak również do korekcji owalu twarzy (redukcja podwójnego podbródka). Procedurę w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym kończy założenie na 5 dni opatrunku uciskowego. Pozostałe metody stosowane w zakresie modelowania ciała obejmują liposukcję laserową, ultradźwiękową z Vacuum oraz zabiegi radiofrekwencji.

Więcej na temat liposukcja brzucha

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…