Plastyka warg sromowych mniejszych / większych Toruń i okolice

Bezpośrednio w Toruniu nie dysponujemy placówką wykonującą plastyka warg sromowych mniejszych / większych, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 1 innych klinik z okolicy Torunia. Plastyka warg sromowych mniejszych / większych można przeprowadzić m.in. w Omega Medical Clinics - Centrum Medyczne Bydgoszcz w Bydgoszczy (36 km od Torunia) w cenie 3800 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

MapaGinekologow.pl

Warszawa, Łódź, Wrocław i 17 innych miast
9,4 / 10  •  Znakomita
  • Konsultacja antykoncepcyjna 
    75 zł taniej!

Plastyka warg sromowych mniejszych / większych w Toruniu - gdzie najlepiej?

Gabinet zabiegowy w Omega Medical Clinics - Centrum Medyczne Bydgoszcz Gabinet zabiegowy w Omega Medical Clinics - Centrum Medyczne Bydgoszcz

Plastyka warg sromowych mniejszych i większych, inaczej zwana labioplastyką, jest zabiegiem korekcyjnym, wchodzącym w zakres ginekologii plastycznej. Powodem wykonywania tej procedury są dolegliwości bólowe w trakcie oddawania moczu, problemy z doborem odpowiedniej bielizny lub dyskomfort, wyczuwalny w sytuacjach intymnych. Aby rozpocząć plastykę warg sromowych, trzeba uważnie wymierzyć linie, w których będą przebiegać cięcia chirurgiczne. Dzięki temu można zapobiec uwidocznieniu późniejszych blizn. Zabieg przeprowadza się zawsze w znieczuleniu ogólnym. Proces gojenia pooperacyjnego trwa zwykle od dziesięciu do czternastu dni. Efekty labioplastyki są trwałe, a w pełni można je ocenić po około półtora miesiąca od wykonania operacji.

Gdzie w Toruniu można się poddać plastyce warg sromowych?

W Bydgoszczy, oddalonej od Torunia o 41 kilometrów, plastykę warg sromowych wykonuje chirurg plastyczny lek. med. Wiesław Bieńkowski, który specjalizację II stopnia z tej dziedziny uzyskał w 1990 roku. W ramach swojej praktyki zawodowej wykonuje zabiegi z zakresu ginekologii plastycznej, w tym operacje plastyczne warg sromowych. Ponadto, zajmuje się modelowaniem sylwetki, korekcją wad wrodzonych nosa oraz powiększaniem piersi. W swoim gabinecie posiada też system Vectra, pozwalający na wizualizację efektów planowanych procedur medycznych.

Plastyka warg sromowych mniejszych i większych może się odbyć także w Szpitalu Świętego Łukasza w Bydgoszczy. W tej wielospecjalistycznej placówce wykonywane są zarówno operacje z zakresu ginekologii, jak i chirurgii plastycznej, mające na celu poprawienie komfortu pacjentek. Można się tam poddać usunięciu zmiany z okolic sromu, krocza lub pochwy, laparoskopowej likwidacji torbieli jajnika czy marsupializacji gruczołu Bartholina. Lekarze dokonują w ośrodku plastyki przedniej lub tylnej ściany pochwy, a także plastyki warg sromowych większych oraz mniejszych.

Aby poddać się operacji warg sromowych mniejszych bądź większych, w Bydgoszczy można odwiedzić gabinet lek. med. Jacka Skórczewskiego. Jest on specjalistą z zakresu ginekologii i położnictwa, wykonuje też zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej. Pacjentki mogą się u niego poddać zabiegom laserowym, mającym usunąć zmiany poporodowe, w tym również waginoplastyce i labioplastyce. W swoim gabinecie wykorzystuje on laser MonaLisa Touch (szkolenie w laseroterapii odbył w European College of Aesthetic Medicine). 

 

Gabinet zabiegowy w Omega Medical Clinics - Centrum Medyczne Bydgoszcz Gabinet zabiegowy w Omega Medical Clinics - Centrum Medyczne Bydgoszcz

Więcej na temat plastyka warg sromowych mniejszych / większych

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…