Plastyka warg sromowych mniejszych / większych Toruń i okolice

Bezpośrednio w Toruniu nie dysponujemy placówką wykonującą plastyka warg sromowych mniejszych / większych, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 3 innych klinik z okolicy Torunia. Plastyka warg sromowych mniejszych / większych można przeprowadzić m.in. w Szpital Świętego Łukasza w Bydgoszczy (37 km od Torunia) w cenie 5000 zł lub w Stadmedica Centrum Medyczne w Bydgoszczy (47 km od Torunia) gdzie cena za plastyka warg sromowych mniejszych / większych wynosi 3000 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Plastyka warg sromowych mniejszych / większych najbliżej Torunia - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury plastyka warg sromowych mniejszych / większych w 3 placówkach w Toruniu. Najniższa cena wynosi 3000 zł w Stadmedica Centrum Medyczne, najwyższa to 5000 zł, natomiast średni koszt to 3933 zł.

Ile kosztuje plastyka warg sromowych mniejszych / większych w najbliższej odległości od Torunia?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi plastyka warg sromowych mniejszych / większych najbliżej Torunia:

Posiadamy również ofertę w 34 innych miastach. Sprawdź ceny plastyka warg sromowych mniejszych / większych w innych miastach.

Plastyka warg sromowych mniejszych / większych w Toruniu - gdzie najlepiej?

Lek. med. Jacek Szyperski Lek. med. Jacek Szyperski

Plastyka warg sromowych mniejszych i większych, inaczej zwana labioplastyką, jest zabiegiem korekcyjnym, wchodzącym w zakres ginekologii plastycznej. Powodem wykonywania tej procedury są dolegliwości bólowe w trakcie oddawania moczu, problemy z doborem odpowiedniej bielizny lub dyskomfort, wyczuwalny w sytuacjach intymnych. Aby rozpocząć plastykę warg sromowych, trzeba uważnie wymierzyć linie, w których będą przebiegać cięcia chirurgiczne. Dzięki temu można zapobiec uwidocznieniu późniejszych blizn. Zabieg przeprowadza się zawsze w znieczuleniu ogólnym. Proces gojenia pooperacyjnego trwa zwykle od dziesięciu do czternastu dni. Efekty labioplastyki są trwałe, a w pełni można je ocenić po około półtora miesiąca od wykonania operacji.

Gdzie w Toruniu można się poddać plastyce warg sromowych?

W Bydgoszczy, oddalonej od Torunia o 41 kilometrów, plastykę warg sromowych wykonuje chirurg plastyczny lek. med. Wiesław Bieńkowski, który specjalizację II stopnia z tej dziedziny uzyskał w 1990 roku. W ramach swojej praktyki zawodowej wykonuje zabiegi z zakresu ginekologii plastycznej, w tym operacje plastyczne warg sromowych. Ponadto, zajmuje się modelowaniem sylwetki, korekcją wad wrodzonych nosa oraz powiększaniem piersi. W swoim gabinecie posiada też system Vectra, pozwalający na wizualizację efektów planowanych procedur medycznych.

Plastyka warg sromowych mniejszych i większych może się odbyć także w Szpitalu Świętego Łukasza w Bydgoszczy. W tej wielospecjalistycznej placówce wykonywane są zarówno operacje z zakresu ginekologii, jak i chirurgii plastycznej, mające na celu poprawienie komfortu pacjentek. Można się tam poddać usunięciu zmiany z okolic sromu, krocza lub pochwy, laparoskopowej likwidacji torbieli jajnika czy marsupializacji gruczołu Bartholina. Lekarze dokonują w ośrodku plastyki przedniej lub tylnej ściany pochwy, a także plastyki warg sromowych większych oraz mniejszych.

Aby poddać się operacji warg sromowych mniejszych bądź większych, w Bydgoszczy można odwiedzić gabinet lek. med. Jacka Skórczewskiego. Jest on specjalistą z zakresu ginekologii i położnictwa, wykonuje też zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej. Pacjentki mogą się u niego poddać zabiegom laserowym, mającym usunąć zmiany poporodowe, w tym również waginoplastyce i labioplastyce. W swoim gabinecie wykorzystuje on laser MonaLisa Touch (szkolenie w laseroterapii odbył w European College of Aesthetic Medicine). 

 

Kadra w Stadmedica Centrum Medyczne Kadra w Stadmedica Centrum Medyczne

Więcej na temat plastyka warg sromowych mniejszych / większych

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…