Leczenie łysienia osoczem bogatopłytkowym Toruń i okolice

Bezpośrednio w Toruniu nie dysponujemy placówką wykonującą leczenie łysienia osoczem bogatopłytkowym, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 27 innych klinik z okolicy Torunia. Leczenie łysienia osoczem bogatopłytkowym można przeprowadzić m.in. w Marina MedEstetic w Warszawie (185 km od Torunia) w cenie 800 zł lub w Pro Medical Clinic Advanced w Legnicy (260 km od Torunia) gdzie cena za leczenie łysienia osoczem bogatopłytkowym wynosi 800 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Leczenie łysienia osoczem bogatopłytkowym najbliżej Torunia - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury leczenie łysienia osoczem bogatopłytkowym w 27 placówkach w Toruniu. Najniższa cena wynosi 500 zł w Klinika Zielińska, najwyższa to 1000 zł, natomiast średni koszt to 790 zł.

Ile kosztuje leczenie łysienia osoczem bogatopłytkowym w najbliższej odległości od Torunia?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie łysienia osoczem bogatopłytkowym najbliżej Torunia:

Posiadamy również ofertę w 25 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie łysienia osoczem bogatopłytkowym w innych miastach.

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…