Zabiegi laserem frakcyjnym Toruń i okolice

Bezpośrednio w Toruniu nie dysponujemy placówką wykonującą zabiegi z użyciem lasera, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 5 innych klinik z okolicy Torunia. Zabiegi z użyciem lasera można przeprowadzić m.in. w Kosmetologia Estetyczna i Akademia Mesobelle w Bydgoszczy (37 km od Torunia) lub w Clinica Dermatoestetica w Bydgoszczy (40 km od Torunia). Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Olśnij swoją urodą

W ramach “Olśnij swoją urodą” przygotowaliśmy dla Was szczegółowe omówienie trzech kluczowych zabiegów, które nie tylko podkreślają urodę, ale również wpływają na zdrowie i samopoczucie.

Zabiegi te to:

  • operacja plastyczna powiek,
  • bonding zębów
  • zabiegi z użyciem botoksu.

Podczas naszych spotkań z ekspertami, dowiecie się wszystkiego na temat przebiegu tych zabiegów, ich wskazań i przeciwwskazań oraz innych istotnych informacji. Oto krótki zarys każdego z nich:

Akcja Otyłość

Zdobądź wiedzę, wykonaj test i przekonaj się, czy dotyczy Cię problem otyłości.

Zabiegi z użyciem lasera najbliżej Torunia - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą zabiegi z użyciem lasera najbliżej Torunia na podstawie cenników z 5 placówek. Najniższa cena to 150 zł za znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem natomiast najwyższa cena w Toruniu wynosi do 550 zł (cała twarz - usuwanie przebarwień laserem).

Ile kosztuje zabiegi z użyciem lasera w najbliższej odległości od Torunia?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi zabiegi z użyciem lasera najbliżej Torunia:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen zabiegi z użyciem lasera najbliżej Torunia

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 47 innych miastach. Sprawdź ceny zabiegi z użyciem lasera w innych miastach.

Więcej na temat zabiegi z użyciem lasera

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…