Rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo Toruń i okolice

Bezpośrednio w Toruniu nie dysponujemy placówką wykonującą rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 6 innych klinik z okolicy Torunia. Rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo można przeprowadzić m.in. w Szpital Specjalistyczny Brzeziny Brzeziny (155 km od Torunia) w cenie 25400 zł lub w Swissmed Centrum Zdrowia S.A. w Gdańsku (150 km od Torunia) gdzie cena za rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo wynosi 23000 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo najbliżej Torunia - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo w 6 placówkach w Toruniu. Najniższa cena wynosi 22900 zł w EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią, najwyższa to 27900 zł, natomiast średni koszt to 24750 zł.

Ile kosztuje rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo w najbliższej odległości od Torunia?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo najbliżej Torunia:

Posiadamy również ofertę w 11 innych miastach. Sprawdź ceny rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo w innych miastach.

Więcej na temat rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…