Lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej Toruń i okolice

Bezpośrednio w Toruniu nie dysponujemy placówką wykonującą lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 6 innych klinik z okolicy Torunia. Lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej można przeprowadzić m.in. w Kosmetologia Estetyczna i Akademia Mesobelle w Bydgoszczy (37 km od Torunia) w cenie 200 zł lub w Centrum Medyczne Dormed w Bydgoszczy (38 km od Torunia) gdzie cena za lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej wynosi 200 zł. W wymienionej placówce lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej wykonuje lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Urointima-Med

Bydgoszcz, ul. Bydgoskiego Batalionu Obrony Narodowej 8(37 km od Torunia)
9,3 / 10  •  Znakomita  •  20 opinii
  • Podbródek - lipoliza iniekcyjna od 300 zł
  • Przepukliny pod oczami - lipoliza iniekcyjna od 300 zł
  • Twarz - lipoliza iniekcyjna od 300 zł
  • Szyja - lipoliza iniekcyjna od 300 zł
  • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej bezpłatnie

Lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej najbliżej Torunia - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej najbliżej Torunia na podstawie cenników z 6 placówek. Najniższa cena to 200 zł za twarz - lipoliza iniekcyjna natomiast najwyższa cena w Toruniu wynosi do 600 zł (plecy - lipoliza iniekcyjna).

Ile kosztuje lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej w najbliższej odległości od Torunia?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej najbliżej Torunia:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej najbliżej Torunia

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 34 innych miastach. Sprawdź ceny lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej w innych miastach.

Więcej na temat lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…