Lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej Toruń

Olśnij swoją urodą

W ramach “Olśnij swoją urodą” przygotowaliśmy dla Was szczegółowe omówienie trzech kluczowych zabiegów, które nie tylko podkreślają urodę, ale również wpływają na zdrowie i samopoczucie.

Zabiegi te to:

  • operacja plastyczna powiek,
  • licówki metodą Flow Injection
  • zabiegi z użyciem botoksu.

Podczas naszych spotkań z ekspertami, dowiecie się wszystkiego na temat przebiegu tych zabiegów, ich wskazań i przeciwwskazań oraz innych istotnych informacji. Oto krótki zarys każdego z nich:

Akcja Otyłość

Zdobądź wiedzę, wykonaj test i przekonaj się, czy dotyczy Cię problem otyłości.

Lekarze wykonujący lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej w Toruniu

W Toruniu posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 3 różnych placówkach. Usługa lipoliza iniekcyjna w Toruniu jest najczęściej wykonywana przez dermatologa i lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej.

dr n. med. Marcin Porzych

anestezjolog

w Medycyna Estetyczna dr Porzych

Lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej Toruń - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej w Toruniu na podstawie cenników z 3 placówek. Najniższa cena to 200 zł za twarz - lipoliza iniekcyjna natomiast najwyższa cena w Toruniu wynosi do 400 zł (ramiona - lipoliza iniekcyjna).

Ile kosztuje lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej w Toruniu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej w toruńskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej w Toruniu

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 48 innych miastach. Sprawdź ceny lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej w innych miastach.

Pacjenci szukali zabiegu lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej w pobliżu Torunia, w miejscowościach: Inowrocław.

Więcej na temat lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…