Chirurgia plastyczna Toruń i okolice

Bezpośrednio w Toruniu nie dysponujemy placówką wykonującą chirurgia plastyczna, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 3 innych klinik z okolicy Torunia. Chirurgia plastyczna można przeprowadzić m.in. w Poradnia chirurgii Bydgoszcz w Bydgoszczy (33 km od Torunia) lub w Medycyna Estetyczna dr Porzych w Bydgoszczy (41 km od Torunia). Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Akcja Otyłość

Zdobądź wiedzę, wykonaj test i przekonaj się, czy dotyczy Cię problem otyłości.

Chirurgia plastyczna najbliżej Torunia - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą chirurgia plastyczna najbliżej Torunia na podstawie cenników z 3 placówek. Najniższa cena to 3000 zł za liposukcja strzykawkowa natomiast najwyższa cena w Toruniu wynosi do 14900 zł (podniesienie piersi).

Ile kosztuje chirurgia plastyczna w najbliższej odległości od Torunia?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi chirurgia plastyczna najbliżej Torunia:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen chirurgia plastyczna najbliżej Torunia

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Podniesienie piersi
  Bydgoszcz, Bydgoskiego Batalionu Obrony Narodowej 10a(41 km od Torunia)

  14900 zł

 • Plastyka laserowa powiek górnych
  Bydgoszcz, Cieszkowskiego 5(41 km od Torunia)
  Cięcie laserem CO2, zabieg wykonywany w znieczuleniu miejscowym

  3500 zł

 • Plastyka laserowa powiek dolnych
  Bydgoszcz, Cieszkowskiego 5(41 km od Torunia)
  Cięcie laserem CO2, zabieg wykonywany w znieczuleniu miejscowym

  5000 zł

 • Liposukcja strzykawkowa
  Bydgoszcz, Cieszkowskiego 5(41 km od Torunia)
  Brzuch - 5000 zł Boczki - 5000 zł Ramiona - 3600 zł Plecy - 4200 zł Uda - 5000 zł Kolana - 3500 zł Łydki - 3700 zł Pośladki - 4000 zł Wzgórek łonowy - 3800 zł Podbródek - 3000 zł

  od 3000 zł
  do 3000 zł

Posiadamy również ofertę w 61 innych miastach. Sprawdź ceny chirurgia plastyczna w innych miastach.

Chirurgia plastyczna w Toruniu - gdzie najlepiej?

W Polsce powstaje coraz więcej klinik chirurgii plastycznej. Jak pokazują dane z 2013 r., w porównaniu z wcześniejszymi latami, cena zabiegów znacznie spadła i to decyduje o coraz większym popycie na tego rodzaju usługi. Uatrakcyjnia się również ich oferta, nieosiągalne dotychczas zabiegi estetyczne okolic intymnych, dziś są standardem. Rośnie też liczba mężczyzn chcących poprawić swój wygląd. Wśród kobiet decydujących się na tego rodzaju zabiegi, większość jest w wieku średnim i ma wyższe wykształcenie.

Chirurgia estetyczna – gdzie znaleźć dobrego lekarza?

Operacje plastyczne w pełnym zakresie, zaczynając od liftingu twarzy, przez korekty powiek, a kończąc na zabiegach rekonstrukcyjnych powłok brzusznych, liposukcji i augmentacji piersi, wykonamy w Lecznicach Citomed NZOZ. Wszystkie zabiegi odbywają się na Oddziale Konsultacyjno-Zabiegowym przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 73 pod kierunkiem dr n. med. Ryszarda Bratosia – specjalisty chirurga plastycznego. Lecznice, które są największym w regionie zespołem specjalistycznych poradni, działalność rozpoczęły w 1999 r., w zakresie siedmiu pozostałych lokali na terenie Torunia i Lubicza. Zabiegi chirurgii kosmetycznej realizowane są zwykle w ramach Centrum Chirurgii Plastycznej, Estetycznej i Rekonstrukcyjnej i nie są refundowane. Lecznice posiadają certyfikat ISO 9001:2000.

Założycielami Prywatnego Centrum Chirurgii Winczakiewicz–Borkiewicz (PCC), prywatnej specjalistycznej kliniki chirurgicznej są specjaliści chirurgii: dr n. med. Jacek Winczakiewicz oraz lek. med. Marek Borkiewicz. Praktyka wyspecjalizowała się w chirurgii naczyniowej i leczeniu przepuklin. Rozbudowana w ostatnich latach, powołała nowe jednostki m.in. Dermatologię i Medycynę Estetyczną, w zakresie której realizowane są zabiegi z chirurgii plastycznej. Tutaj, za pośrednictwem skalpela skorygujemy opadające powieki górne, jak również dokonamy zmian estetycznych okolic intymnych. Usuniemy także blizny i duże ogniskowe zmiany skóry, wymagające plastyki lub przeszczepu. Zabiegi, które przeprowadza lek. med. Borkiewicz, członek Towarzystwa Chirurgów Polskich, są w większości realizowane w trybie Chirurgii Jednego Dnia. Pacjentki chcące uniknąć skalpela, mogą skorzystać z oferty nieinwazyjnych zabiegów estetycznych, m.in. terapii botulinowej. PCC istnieje od 1992 r.

Zabiegi chirurgii plastycznej wykonuje także specjalista II stopnia z chirurgii ogólnej, lek. med. Cezary Hałat, który na terenie Torunia prowadzi dwa gabinety oraz jeden w Chełmży. Tu ponadto, w Szpitalu Powiatowym, jako specjalista chirurg, doświadczony diagnosta, który posiada certyfikat w zakresie badań USG, pełni od 2004 r. funkcję Koordynatora Oddziału Chirurgii Ogólnej, gdzie zajmuje się chirurgią konwencjonalną, endoskopową i laparoskopową. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgicznego, w ramach prywatnej praktyki i chirurgii kosmetycznej wykonuje m.in. operacyjną korektę blizn pourazowych i pooperacyjnych, korektę uszu oraz liposukcję. Konsultuje i kwalifikuje do leczenia operacyjnego z chirurgii ogólnej oraz wykonuje zabiegi medycyny estetycznej, również jako zamienne metody operacyjnych procedur, m.in. Botox oraz Macrolane.

46 km. od Torunia, w Bydgoszczy możemy skorzystać z oferty Centrum Medycznego Bieńkowscy, które posiada jeden z najnowocześniejszych systemów do wizualizacji wyników zabiegu w chirurgii plastycznej Vectra. System obrazowania 3D dedykowany jest głównie zabiegom korekcji nosa, piersi oraz zmian konturów twarzy i ciała. Centrum istnieje od 2003 r. i jest kontynuacją wcześniejszej praktyki w zakresie chirurgii plastycznej, jaką specjalista chirurgii ogólnej oraz chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej, lek. med. Bieńkowski rozpoczął w 1992 r. Certyfikowany w zakresie operacji oraz rekonstrukcji piersi i chirurgii estetycznej kobiecych zewnętrznych narządów płciowych, lek. med. Bieńkowski realizuje szeroki zakres zabiegów plastycznych, również z zakresu ginekologii, ortopedii i okulistyki.

Więcej na temat chirurgia plastyczna

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…