Akcja Otyłość

Zdobądź wiedzę, wykonaj test i przekonaj się, czy dotyczy Cię problem otyłości.

Inne placówki w pobliżu Torunia

Lekarze wykonujący chirurgia plastyczna w Toruniu

W Toruniu posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 6 różnych placówkach. Usługa chirurgia plastyczna w Toruniu jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, chirurga plastycznego i lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej.

dr n. med. Jarosław Markowicz

chirurg plastyczny, chirurg dziecięcy

w Szpital Świętego Łukasza

9,5 / 10
dr n. med. Sylwester Dratwa

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w Szpital Świętego Łukasza

9,0 / 10

Chirurgia plastyczna Toruń - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą chirurgia plastyczna w Toruniu na podstawie cenników z 6 placówek. Najniższa cena to 2999 zł za korekcja odstających uszu natomiast najwyższa cena w Toruniu wynosi do 16000 zł (plastyka brzucha).

Ile kosztuje chirurgia plastyczna w Toruniu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi chirurgia plastyczna w toruńskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen chirurgia plastyczna w Toruniu

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Korekcja odstających uszu
  Bydgoszcz, Bydgoskiego Batalionu Obrony Narodowej 10a
  korekcja jednostronna - 2700 zł

  4500 zł

  Toruń, Kościuszki 71
  Jedno ucho - od 2999,99 zł, Operacja ucha plastyczna korekcja obu odstających uszu - od 4000zł,

  od 2999.99 zł
  do 2999.99 zł

 • Podniesienie piersi
  Bydgoszcz, Bydgoskiego Batalionu Obrony Narodowej 10a

  14900 zł

 • Plastyka brzucha
  Toruń, M. Skłodowskiej-Curie 73

  od 14000 zł
  do 14000 zł

  Bydgoszcz, Bydgoskiego Batalionu Obrony Narodowej 10a
  Korekcja fałdów skórnych od 8 500 zł Wtórna korekcja nadmiaru skóry po plastyce brzucha 2 400 zł

  16000 zł

 • Plastyka laserowa powiek górnych
  Bydgoszcz, Cieszkowskiego 5
  Cięcie laserem CO2, zabieg wykonywany w znieczuleniu miejscowym

  3500 zł

  3500 zł

Posiadamy również ofertę w 63 innych miastach. Sprawdź ceny chirurgia plastyczna w innych miastach.

Chirurgia plastyczna w Toruniu - gdzie najlepiej?

W Polsce powstaje coraz więcej klinik chirurgii plastycznej. Jak pokazują dane z 2013 r., w porównaniu z wcześniejszymi latami, cena zabiegów znacznie spadła i to decyduje o coraz większym popycie na tego rodzaju usługi. Uatrakcyjnia się również ich oferta, nieosiągalne dotychczas zabiegi estetyczne okolic intymnych, dziś są standardem. Rośnie też liczba mężczyzn chcących poprawić swój wygląd. Wśród kobiet decydujących się na tego rodzaju zabiegi, większość jest w wieku średnim i ma wyższe wykształcenie.

Chirurgia estetyczna – gdzie znaleźć dobrego lekarza?

Operacje plastyczne w pełnym zakresie, zaczynając od liftingu twarzy, przez korekty powiek, a kończąc na zabiegach rekonstrukcyjnych powłok brzusznych, liposukcji i augmentacji piersi, wykonamy w Lecznicach Citomed NZOZ. Wszystkie zabiegi odbywają się na Oddziale Konsultacyjno-Zabiegowym przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 73 pod kierunkiem dr n. med. Ryszarda Bratosia – specjalisty chirurga plastycznego. Lecznice, które są największym w regionie zespołem specjalistycznych poradni, działalność rozpoczęły w 1999 r., w zakresie siedmiu pozostałych lokali na terenie Torunia i Lubicza. Zabiegi chirurgii kosmetycznej realizowane są zwykle w ramach Centrum Chirurgii Plastycznej, Estetycznej i Rekonstrukcyjnej i nie są refundowane. Lecznice posiadają certyfikat ISO 9001:2000.

Założycielami Prywatnego Centrum Chirurgii Winczakiewicz–Borkiewicz (PCC), prywatnej specjalistycznej kliniki chirurgicznej są specjaliści chirurgii: dr n. med. Jacek Winczakiewicz oraz lek. med. Marek Borkiewicz. Praktyka wyspecjalizowała się w chirurgii naczyniowej i leczeniu przepuklin. Rozbudowana w ostatnich latach, powołała nowe jednostki m.in. Dermatologię i Medycynę Estetyczną, w zakresie której realizowane są zabiegi z chirurgii plastycznej. Tutaj, za pośrednictwem skalpela skorygujemy opadające powieki górne, jak również dokonamy zmian estetycznych okolic intymnych. Usuniemy także blizny i duże ogniskowe zmiany skóry, wymagające plastyki lub przeszczepu. Zabiegi, które przeprowadza lek. med. Borkiewicz, członek Towarzystwa Chirurgów Polskich, są w większości realizowane w trybie Chirurgii Jednego Dnia. Pacjentki chcące uniknąć skalpela, mogą skorzystać z oferty nieinwazyjnych zabiegów estetycznych, m.in. terapii botulinowej. PCC istnieje od 1992 r.

Zabiegi chirurgii plastycznej wykonuje także specjalista II stopnia z chirurgii ogólnej, lek. med. Cezary Hałat, który na terenie Torunia prowadzi dwa gabinety oraz jeden w Chełmży. Tu ponadto, w Szpitalu Powiatowym, jako specjalista chirurg, doświadczony diagnosta, który posiada certyfikat w zakresie badań USG, pełni od 2004 r. funkcję Koordynatora Oddziału Chirurgii Ogólnej, gdzie zajmuje się chirurgią konwencjonalną, endoskopową i laparoskopową. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgicznego, w ramach prywatnej praktyki i chirurgii kosmetycznej wykonuje m.in. operacyjną korektę blizn pourazowych i pooperacyjnych, korektę uszu oraz liposukcję. Konsultuje i kwalifikuje do leczenia operacyjnego z chirurgii ogólnej oraz wykonuje zabiegi medycyny estetycznej, również jako zamienne metody operacyjnych procedur, m.in. Botox oraz Macrolane.

46 km. od Torunia, w Bydgoszczy możemy skorzystać z oferty Centrum Medycznego Bieńkowscy, które posiada jeden z najnowocześniejszych systemów do wizualizacji wyników zabiegu w chirurgii plastycznej Vectra. System obrazowania 3D dedykowany jest głównie zabiegom korekcji nosa, piersi oraz zmian konturów twarzy i ciała. Centrum istnieje od 2003 r. i jest kontynuacją wcześniejszej praktyki w zakresie chirurgii plastycznej, jaką specjalista chirurgii ogólnej oraz chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej, lek. med. Bieńkowski rozpoczął w 1992 r. Certyfikowany w zakresie operacji oraz rekonstrukcji piersi i chirurgii estetycznej kobiecych zewnętrznych narządów płciowych, lek. med. Bieńkowski realizuje szeroki zakres zabiegów plastycznych, również z zakresu ginekologii, ortopedii i okulistyki.

Pacjenci szukali zabiegu chirurgia plastyczna w pobliżu Torunia, w miejscowościach: Inowrocław.

Więcej na temat chirurgia plastyczna

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…