Laserowe usuwanie rozstępów Toruń i okolice

Bezpośrednio w Toruniu nie dysponujemy placówką wykonującą laserowe usuwanie rozstępów, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 4 innych klinik z okolicy Torunia. Laserowe usuwanie rozstępów można przeprowadzić m.in. w Medycyna Estetyczna dr Porzych w Bydgoszczy (41 km od Torunia) w cenie 300 zł lub w Omega Medical Clinics - Centrum Medyczne Bydgoszcz w Bydgoszczy (36 km od Torunia). Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Laserowe usuwanie rozstępów najbliżej Torunia - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą laserowe usuwanie rozstępów najbliżej Torunia na podstawie cenników z 4 placówek. Najniższa cena to 300 zł za pojedynczy rozstęp - usuwanie laserem natomiast najwyższa cena w Toruniu wynosi do 600 zł (rozstępy na brzuchu - usuwanie laserem).

Ile kosztuje laserowe usuwanie rozstępów w najbliższej odległości od Torunia?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi laserowe usuwanie rozstępów najbliżej Torunia:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen laserowe usuwanie rozstępów najbliżej Torunia

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 41 innych miastach. Sprawdź ceny laserowe usuwanie rozstępów w innych miastach.

Więcej na temat laserowe usuwanie rozstępów

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…