Modelowanie twarzy własnym tłuszczem Toruń i okolice

Bezpośrednio w Toruniu nie dysponujemy placówką wykonującą modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 26 innych klinik z okolicy Torunia. Modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem można przeprowadzić m.in. w DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA w Warszawie (180 km od Torunia) w cenie 4500 zł lub w Pro Medical Clinic Advanced w Legnicy (260 km od Torunia) gdzie cena za modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem wynosi 4000 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem najbliżej Torunia - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem w 26 placówkach w Toruniu. Najniższa cena wynosi 3500 zł w PROESTETICA Klinika dr Prager, najwyższa to 9000 zł, natomiast średni koszt to 5710 zł.

Ile kosztuje modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem w najbliższej odległości od Torunia?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem najbliżej Torunia:

Posiadamy również ofertę w 26 innych miastach. Sprawdź ceny modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem w innych miastach.

Więcej na temat modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…