Laparoskopowe leczenie otyłości Toruń i okolice

Bezpośrednio w Toruniu nie dysponujemy placówką wykonującą laparoskopowe leczenie otyłości, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 7 innych klinik z okolicy Torunia. Laparoskopowe leczenie otyłości można przeprowadzić m.in. w Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North w Częstochowie (245 km od Torunia) w cenie 15000 zł lub w Swissmed Centrum Zdrowia S.A. w Gdańsku (150 km od Torunia) gdzie cena za laparoskopowe leczenie otyłości wynosi 23000 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Akcja Otyłość

Zdobądź wiedzę, wykonaj test i przekonaj się, czy dotyczy Cię problem otyłości.

Laparoskopowe leczenie otyłości najbliżej Torunia - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą laparoskopowe leczenie otyłości najbliżej Torunia na podstawie cenników z 7 placówek. Najniższa cena to 15000 zł za założenie regulowanej opaski żołądkowej laparoskopowo natomiast najwyższa cena w Toruniu wynosi do 29900 zł (laparoskopowe zespolenie omijające żołądek / by-pass gastryczny).

Ile kosztuje laparoskopowe leczenie otyłości w najbliższej odległości od Torunia?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi laparoskopowe leczenie otyłości najbliżej Torunia:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen laparoskopowe leczenie otyłości najbliżej Torunia

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 12 innych miastach. Sprawdź ceny laparoskopowe leczenie otyłości w innych miastach.

Więcej na temat laparoskopowe leczenie otyłości

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…