Powiększanie penisa kwasem hialuronowym Toruń i okolice

Bezpośrednio w Toruniu nie dysponujemy placówką wykonującą powiększanie penisa kwasem hialuronowym, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 18 innych klinik z okolicy Torunia. Powiększanie penisa kwasem hialuronowym można przeprowadzić m.in. w Marina MedEstetic w Warszawie (185 km od Torunia) w cenie 4000 zł lub w Klinika Intima Art&Este w Łodzi (150 km od Torunia) gdzie cena za powiększanie penisa kwasem hialuronowym wynosi 3000 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Klinika Intima Art&Este

Łódź, ul. Tuwima 15 lok. U2A (150 km od Torunia)
9,5 / 10  •  Znakomita  •  1737 opinii
  • Powiększanie penisa kwasem od 3000 zł
lek. Mateusz Kamiński

Podczas trzeciego webinaru dotyczącego chirurgii męskich narządów płciowych dr Kamiński opowiedział o powiększaniu prącia z użyciem wypełniaczy podskórnych: kwasu hialuronowego lub tłuszczu. Każdy z zabiegów przebiega w znieczuleniu miejscowym. Co ważne, przez miesiąc po procedurze należy powstrzymać się od współżycia.

zobacz film o zabiegu »
  • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej od 170 zł

DCG Centrum Medyczne

Wrocław, 2 placówki - pokaż adresy(238 km od Torunia)
9,3 / 10  •  Znakomita  •  3711 opinii
  • Powiększanie penisa kwasem 4000 zł
dr n. med. Adrian Czekaj

Lek. Adrian Czekaj, urolog z Dolnośląskiego Centrum Ginekologii podkreśla, że: “Mężczyźni decydujący się na zabieg wybierają najczęściej metody małoinwazyjne, które nie ograniczają ich codziennej aktywności i nie wymagają długiej rekonwalescencji”. Do takich technik zalicza się powiększenie prącia własną tkanką tłuszczową wzbogaconą osoczem bogatopłytkowym, jak również zabieg z zastosowaniem kwasu hialuronowego. To właśnie o nich odpowie dr Czekaj podczas webinaru.

zobacz film o zabiegu »
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej od 150 zł

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym najbliżej Torunia - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury powiększanie penisa kwasem hialuronowym w 18 placówkach w Toruniu. Najniższa cena wynosi 2000 zł w Body&Mind Super-Pharm, najwyższa to 6000 zł, natomiast średni koszt to 3439 zł.

Ile kosztuje powiększanie penisa kwasem hialuronowym w najbliższej odległości od Torunia?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi powiększanie penisa kwasem hialuronowym najbliżej Torunia:

Posiadamy również ofertę w 10 innych miastach. Sprawdź ceny powiększanie penisa kwasem hialuronowym w innych miastach.

Więcej na temat powiększanie penisa kwasem hialuronowym

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…