Liposukcja - odsysanie tłuszczu Toruń i okolice

Bezpośrednio w Toruniu nie dysponujemy placówką wykonującą liposukcja - odsysanie tłuszczu, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Torunia. Liposukcja - odsysanie tłuszczu można przeprowadzić m.in. w Poradnia chirurgii Bydgoszcz w Bydgoszczy (33 km od Torunia) lub w Medycyna Estetyczna dr Porzych w Bydgoszczy (41 km od Torunia) gdzie cena za liposukcja - odsysanie tłuszczu wynosi 3000 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Akcja Otyłość

Zdobądź wiedzę, wykonaj test i przekonaj się, czy dotyczy Cię problem otyłości.

Liposukcja - odsysanie tłuszczu najbliżej Torunia - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą liposukcja - odsysanie tłuszczu najbliżej Torunia na podstawie cenników z 2 placówek. Najniższa cena to 1500 zł za liposukcja laserowa - podbródek natomiast najwyższa cena w Toruniu wynosi do 5000 zł (liposukcja laserowa - plecy).

Ile kosztuje liposukcja - odsysanie tłuszczu w najbliższej odległości od Torunia?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi liposukcja - odsysanie tłuszczu najbliżej Torunia:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen liposukcja - odsysanie tłuszczu najbliżej Torunia

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 33 innych miastach. Sprawdź ceny liposukcja - odsysanie tłuszczu w innych miastach.

Więcej na temat liposukcja - odsysanie tłuszczu

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…