Plastyka pochwy Toruń i okolice

Bezpośrednio w Toruniu nie dysponujemy placówką wykonującą plastyka pochwy, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 18 innych klinik z okolicy Torunia. Plastyka pochwy można przeprowadzić m.in. w Royal Clinic w Warszawie (181 km od Torunia) w cenie 5000 zł lub w Centrum Medyczne Damiana w Warszawie (188 km od Torunia) gdzie cena za plastyka pochwy wynosi 5990 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

MapaGinekologow.pl

Warszawa, Łódź, Wrocław i 17 innych miast
9,4 / 10  •  Znakomita
  • Konsultacja antykoncepcyjna 
    75 zł taniej!

Plastyka pochwy najbliżej Torunia - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury plastyka pochwy w 18 placówkach w Toruniu. Najniższa cena wynosi 2500 zł w NewU Institute, najwyższa to 10500 zł, natomiast średni koszt to 5183 zł.

Ile kosztuje plastyka pochwy w najbliższej odległości od Torunia?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi plastyka pochwy najbliżej Torunia:

Posiadamy również ofertę w 19 innych miastach. Sprawdź ceny plastyka pochwy w innych miastach.

Plastyka pochwy w Toruniu - gdzie najlepiej?

dr n. med. Przemysław Kądziołka (ginekolog-położnik) dr n. med. Przemysław Kądziołka (ginekolog-położnik)

Plastyka pochwy (waginoplastyka) jest jedną z najczęściej wykonywanych operacji z zakresu ginekologii plastycznej. Dedykowana jest szczególnie kobietom, u których w wyniku ciężkich porodów doszło do pęknięcia lub rozciągnięcia narządów rodnych. Procedura przeprowadzana jest w znieczuleniu ogólnym i trwa od 1 do 2 godzin. Standardowy czas pobytu pacjentki w klinice po operacji wynosi jeden dzień. Po zabiegu należy zachować wstrzemięźliwość seksualną co najmniej przez 4 tygodnie (czasami do 8). Wśród efektów plastyki pochwy wymienia się m.in. jej zwężenie oraz poprawę życia seksualnego.

Zabieg poprawy elastyczności pochwy w Toruniu

W Toruniu plastyce pochwy poddać się można w Szpitalu Specjalistycznym Matopat, w którym świadczona jest cała gama usług z zakresu ginekologii. W ośrodku, oprócz plastyki ścian pochwy, przeprowadza się również korektę przerostu warg sromowych. Do placówki udać się można także na nacięcie gruczołu Bartholina, pobranie wycinków ze sromu i szyjki macicy lub LEEP, usunięcie endometriozy w bliźnie oraz wycięcie macicy drogą pochwową z plastykami pochwy. Oferta Szpitala obejmuje ponadto wziernikowanie macicy, diagnostyczne wyłyżeczkowanie macicy, kontrolę drożności jajników (w znieczuleniu ogólnym) oraz operację nietrzymania moczu z użyciem taśm.

W Bydgoszczy, która znajduje się około 45 kilometrów od Torunia, plastyka pochwy jest możliwa do przeprowadzenia w Szpitalu Świętego Łukasza. Oferta placówki obejmuje szeroką gamę procedur z zakresu ginekologii: oprócz plastyki przedniej i tylnej ściany pochwy można w niej wykonać także zabieg plastyki warg sromowych. Do ośrodka udać się można również na histeroskopię, laparoskopię diagnostyczną, laparoskopowe wyłuszczenie torbieli jajnika oraz elektrokonizację szyjki macicy. W Szpitalu pacjentki poddać się mogą ponadto amputacji szyjki macicy, usunięciu macicy drogą brzuszną lub pochwową, usunięciu guza endometriozy w bliźnie, marsupializacji gruczołu Bartholina oraz wyłyżeczkowaniu jamy macicy.

Waginoplastykę w Bydgoszczy może także wykonać dr n. med. Piotr Siwek, specjalista ginekolog i położnik. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Ginekologii i Położnictwa Szpitala Wojskowego w Bydgoszczy. Oprócz plastyki przedniej ściany pochwy przeprowadzić może również plastykę warg sromowych. Udać się można do niego także na zakładanie spirali wewnątrzmacicznej w znieczuleniu miejscowym oraz usunięcie torbieli jajnika techniką laparoskopową.

 

Kadra w Medi Art Clinic Kadra w Medi Art Clinic

Więcej na temat plastyka pochwy

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…