Plastyka pochwy w Toruniu - gdzie najlepiej?

Gabinet zabiegowy w Lecznice Citomed Gabinet zabiegowy w Lecznice Citomed

Plastyka pochwy (waginoplastyka) jest jedną z najczęściej wykonywanych operacji z zakresu ginekologii plastycznej. Dedykowana jest szczególnie kobietom, u których w wyniku ciężkich porodów doszło do pęknięcia lub rozciągnięcia narządów rodnych. Procedura przeprowadzana jest w znieczuleniu ogólnym i trwa od 1 do 2 godzin. Standardowy czas pobytu pacjentki w klinice po operacji wynosi jeden dzień. Po zabiegu należy zachować wstrzemięźliwość seksualną co najmniej przez 4 tygodnie (czasami do 8). Wśród efektów plastyki pochwy wymienia się m.in. jej zwężenie oraz poprawę życia seksualnego.

Zabieg poprawy elastyczności pochwy w Toruniu

W Toruniu plastyce pochwy poddać się można w Szpitalu Specjalistycznym Matopat, w którym świadczona jest cała gama usług z zakresu ginekologii. W ośrodku, oprócz plastyki ścian pochwy, przeprowadza się również korektę przerostu warg sromowych. Do placówki udać się można także na nacięcie gruczołu Bartholina, pobranie wycinków ze sromu i szyjki macicy lub LEEP, usunięcie endometriozy w bliźnie oraz wycięcie macicy drogą pochwową z plastykami pochwy. Oferta Szpitala obejmuje ponadto wziernikowanie macicy, diagnostyczne wyłyżeczkowanie macicy, kontrolę drożności jajników (w znieczuleniu ogólnym) oraz operację nietrzymania moczu z użyciem taśm.

W Bydgoszczy, która znajduje się około 45 kilometrów od Torunia, plastyka pochwy jest możliwa do przeprowadzenia w Szpitalu Świętego Łukasza. Oferta placówki obejmuje szeroką gamę procedur z zakresu ginekologii: oprócz plastyki przedniej i tylnej ściany pochwy można w niej wykonać także zabieg plastyki warg sromowych. Do ośrodka udać się można również na histeroskopię, laparoskopię diagnostyczną, laparoskopowe wyłuszczenie torbieli jajnika oraz elektrokonizację szyjki macicy. W Szpitalu pacjentki poddać się mogą ponadto amputacji szyjki macicy, usunięciu macicy drogą brzuszną lub pochwową, usunięciu guza endometriozy w bliźnie, marsupializacji gruczołu Bartholina oraz wyłyżeczkowaniu jamy macicy.

Waginoplastykę w Bydgoszczy może także wykonać dr n. med. Piotr Siwek, specjalista ginekolog i położnik. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Ginekologii i Położnictwa Szpitala Wojskowego w Bydgoszczy. Oprócz plastyki przedniej ściany pochwy przeprowadzić może również plastykę warg sromowych. Udać się można do niego także na zakładanie spirali wewnątrzmacicznej w znieczuleniu miejscowym oraz usunięcie torbieli jajnika techniką laparoskopową.

 

Gabinet zabiegowy w Lecznice Citomed Gabinet zabiegowy w Lecznice Citomed

Pacjenci szukali zabiegu plastyka pochwy w pobliżu Torunia, w miejscowościach: Inowrocław oraz Bydgoszcz.

Więcej na temat plastyka pochwy

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…