Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym Toruń i okolice

Bezpośrednio w Toruniu nie dysponujemy placówką wykonującą usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 4 innych klinik z okolicy Torunia. Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym można przeprowadzić m.in. w Kosmetologia Estetyczna i Akademia Mesobelle w Bydgoszczy (37 km od Torunia) w cenie 300 zł lub w Medycyna Estetyczna dr Porzych w Bydgoszczy (41 km od Torunia) gdzie cena za usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym wynosi 800 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Olśnij swoją urodą

W ramach “Olśnij swoją urodą” przygotowaliśmy dla Was szczegółowe omówienie trzech kluczowych zabiegów, które nie tylko podkreślają urodę, ale również wpływają na zdrowie i samopoczucie.

Zabiegi te to:

 • operacja plastyczna powiek,
 • licówki metodą Flow Injection
 • zabiegi z użyciem botoksu.

Podczas naszych spotkań z ekspertami, dowiecie się wszystkiego na temat przebiegu tych zabiegów, ich wskazań i przeciwwskazań oraz innych istotnych informacji. Oto krótki zarys każdego z nich:

Medycyna Estetyczna dr Porzych

Bydgoszcz, ul. Cieszkowskiego 5 lok. 4 (41 km od Torunia)
9,7 / 10  •  Znakomita  •  44 opinii
 • Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym 900 zł
 • Bruzdy nosowo-wargowe - usuwanie zmarszczek kwasem hialurono... 850 zł
 • Korekta kształtu nosa kwasem hialuronowym 850 zł
 • Bruzdy wargowo-bródkowe - usuwanie zmarszczek kwasem hialuro... 800 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznejzadzwoń
Akcja Otyłość

Zdobądź wiedzę, wykonaj test i przekonaj się, czy dotyczy Cię problem otyłości.

Omega Medical Clinics - Centrum Medyczne Bydgoszcz

Bydgoszcz, ul. Księdza Zygmunta Trybowskiego 14 (36 km od Torunia)
8,7 / 10  •  Bardzo dobra  •  928 opinii
 • Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym od 1000 zł
 • Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym od 1000 zł
 • Bruzdy nosowo-wargowe - usuwanie zmarszczek kwasem hialurono... od 1000 zł
 • Korekta kształtu nosa kwasem hialuronowym od 1000 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej 200 zł

Clinica Dermatoestetica

Bydgoszcz, ul. Cicha 24 lok. 4 (40 km od Torunia)
7,9 / 10  •  Dobra  •  57 opinii
 • Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowymzadzwoń
 • Cienie pod oczami - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowymzadzwoń
 • Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowymzadzwoń
 • Bruzdy nosowo-wargowe - usuwanie zmarszczek kwasem hialurono...zadzwoń
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznejzadzwoń

Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym najbliżej Torunia - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym najbliżej Torunia na podstawie cenników z 4 placówek. Najniższa cena to 700 zł za bruzdy nosowo-wargowe - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym natomiast najwyższa cena w Toruniu wynosi do 1000 zł (korekta kształtu nosa kwasem hialuronowym).

Ile kosztuje usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w najbliższej odległości od Torunia?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym najbliżej Torunia:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym najbliżej Torunia

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 53 innych miastach. Sprawdź ceny usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w innych miastach.

Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w Toruniu - gdzie najlepiej?

Kwas hialuronowy jest substancją naturalnie występującą w organizmie, która odpowiada za nawilżanie skóry. Wraz z wiekiem jego ilość się zmniejsza, co może doprowadzić do powstawania zmarszczek. Jednym z najpopularniejszych sposobów ich usunięcia są iniekcje kwasu hialuronowego. Wskazaniem do zabiegu są m.in. zmarszczki między nosem a ustami, podkrążone oczy czy „kurze łapki”. Przed zabiegiem skóra pacjenta jest dezynfekowana i  smarowana kremem  znieczulającym. Preparat z egzogennym kwasem hialuronowym, mający postać krystalicznego żelu, wstrzykiwany jest cienkimi igłami w głąb skóry właściwej, pod zmarszczkę. Substancja wypełnia zmarszczki i bruzdy, wygładzając i nawilżając skórę. Cały zabieg trwa około 40 minut. Wypełnienie wystarcza na okres 6-12 miesięcy, w zależności od rodzaju zastosowanego preparatu, a efekty zabiegu widoczne są natychmiastowo.

Gdzie w Toruniu można usunąć zmarszczki kwasem hialuronowym

Zabiegi likwidujące zmarszczki przy zastosowaniu kwasu hialuronowego może przeprowadzić lek. med. Małgorzata Owczarek, specjalista medycyny estetycznej i dermatologii. Należy do Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologii Estetycznej i Kosmetycznej, jak również Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Jest uczestniczką wielu kursów i szkoleń specjalistycznych z zakresu różnych technik usuwania zmarszczek m.in. „Zaawansowane techniki zabiegowe z użyciem kwasu hialuronowego”, „Nowoczesne metody korekcji zmarszczek przy użyciu ekskluzywnej linii produktów Restylane” czy „Metody korekcji zmarszczek i defektów skóry twarzy (wypełniacze, implanty)”. Prowadzi prywatny gabinet medycyny estetycznej, w którym wykonuje zabiegi z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej wykorzystując m.in. kwas hialuronowy, toksynę botulinową czy laser frakcyjny.

Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym możliwe jest również w Instytucie Zdrowia i Urody Yasumi w Toruniu, gdzie do zabiegów odmładzających wykorzystywane są preparaty z kwasem hialuronowym marek takich jak Perfectha, Restylane, Stylage i Princessa. Przy ich zastosowaniu wypełniane są w placówce m.in. zmarszczki okołoustne, kurze łapki oraz bruzdy-nosowo wargowe.

Zabieg wypełnienia zmarszczek kwasem hialuronowym można wykonać także w Toruńskim Prywatnym Centrum Chirurgii Winczakiewicz-Borkiewicz, powstałym w 1992 roku. W celu likwidacji zmarszczek stosowane są w plcówce preparaty Juvederm Ultra (wypełniacz kwasu hialuronowego ze środkiem znieczulającym), Restylane (bezbarwny żel zawierający kwas hialuronowy taki sam jak ten wytwarzany w organizmie) oraz Emervel.

Więcej na temat usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…