Powiększanie ust kwasem hialuronowym Toruń i okolice

Bezpośrednio w Toruniu nie dysponujemy placówką wykonującą powiększanie ust kwasem hialuronowym, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 3 innych klinik z okolicy Torunia. Powiększanie ust kwasem hialuronowym można przeprowadzić m.in. w Kosmetologia Estetyczna i Akademia Mesobelle w Bydgoszczy (37 km od Torunia) w cenie 500 zł lub w Omega Medical Clinics - Centrum Medyczne Bydgoszcz w Bydgoszczy (36 km od Torunia) gdzie cena za powiększanie ust kwasem hialuronowym wynosi 1000 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym najbliżej Torunia - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury powiększanie ust kwasem hialuronowym w 3 placówkach w Toruniu. Najniższa cena wynosi 500 zł w Kosmetologia Estetyczna i Akademia Mesobelle, najwyższa to 1000 zł, natomiast średni koszt to 750 zł.

Ile kosztuje powiększanie ust kwasem hialuronowym w najbliższej odległości od Torunia?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi powiększanie ust kwasem hialuronowym najbliżej Torunia:

Posiadamy również ofertę w 51 innych miastach. Sprawdź ceny powiększanie ust kwasem hialuronowym w innych miastach.

Więcej na temat powiększanie ust kwasem hialuronowym

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…