Zabiegi nićmi liftingującymi Toruń i okolice

Bezpośrednio w Toruniu nie dysponujemy placówką wykonującą zabiegi nićmi liftingującymi, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 3 innych klinik z okolicy Torunia. Zabiegi nićmi liftingującymi można przeprowadzić m.in. w Kosmetologia Estetyczna i Akademia Mesobelle w Bydgoszczy (37 km od Torunia) lub w Medycyna Estetyczna dr Porzych w Bydgoszczy (41 km od Torunia). Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Olśnij swoją urodą

W ramach “Olśnij swoją urodą” przygotowaliśmy dla Was szczegółowe omówienie trzech kluczowych zabiegów, które nie tylko podkreślają urodę, ale również wpływają na zdrowie i samopoczucie.

Zabiegi te to:

  • operacja plastyczna powiek,
  • licówki metodą Flow Injection
  • zabiegi z użyciem botoksu.

Podczas naszych spotkań z ekspertami, dowiecie się wszystkiego na temat przebiegu tych zabiegów, ich wskazań i przeciwwskazań oraz innych istotnych informacji. Oto krótki zarys każdego z nich:

Akcja Otyłość

Zdobądź wiedzę, wykonaj test i przekonaj się, czy dotyczy Cię problem otyłości.

Zabiegi nićmi liftingującymi najbliżej Torunia - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą zabiegi nićmi liftingującymi najbliżej Torunia na podstawie cenników z 3 placówek. Najniższa cena to 800 zł za lifting nosa nićmi PDO natomiast najwyższa cena w Toruniu wynosi do 1200 zł (podniesienie brwi nićmi PDO).

Ile kosztuje zabiegi nićmi liftingującymi w najbliższej odległości od Torunia?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi zabiegi nićmi liftingującymi najbliżej Torunia:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen zabiegi nićmi liftingującymi najbliżej Torunia

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 48 innych miastach. Sprawdź ceny zabiegi nićmi liftingującymi w innych miastach.

Więcej na temat zabiegi nićmi liftingującymi

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…