Zabiegi nićmi liftingującymi Toruń i okolice

Bezpośrednio w Toruniu nie dysponujemy placówką wykonującą zabiegi nićmi liftingującymi, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 3 innych klinik z okolicy Torunia. Zabiegi nićmi liftingującymi można przeprowadzić m.in. w Kosmetologia Estetyczna i Akademia Mesobelle w Bydgoszczy (37 km od Torunia) lub w Clinica Dermatoestetica w Bydgoszczy (40 km od Torunia). W wymienionej placówce zabiegi nićmi liftingującymi wykonuje dermatolog. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Olśnij swoją urodą

W ramach “Olśnij swoją urodą” przygotowaliśmy dla Was szczegółowe omówienie trzech kluczowych zabiegów, które nie tylko podkreślają urodę, ale również wpływają na zdrowie i samopoczucie.

Zabiegi te to:

  • operacja plastyczna powiek,
  • bonding zębów
  • zabiegi z użyciem botoksu.

Podczas naszych spotkań z ekspertami, dowiecie się wszystkiego na temat przebiegu tych zabiegów, ich wskazań i przeciwwskazań oraz innych istotnych informacji. Oto krótki zarys każdego z nich:

Akcja Otyłość

Zdobądź wiedzę, wykonaj test i przekonaj się, czy dotyczy Cię problem otyłości.

Zabiegi nićmi liftingującymi najbliżej Torunia - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą zabiegi nićmi liftingującymi najbliżej Torunia na podstawie cenników z 3 placówek. Najniższa cena to 800 zł za lifting nosa nićmi PDO natomiast najwyższa cena w Toruniu wynosi do 1200 zł (podniesienie brwi nićmi PDO).

Ile kosztuje zabiegi nićmi liftingującymi w najbliższej odległości od Torunia?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi zabiegi nićmi liftingującymi najbliżej Torunia:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen zabiegi nićmi liftingującymi najbliżej Torunia

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 48 innych miastach. Sprawdź ceny zabiegi nićmi liftingującymi w innych miastach.

Więcej na temat zabiegi nićmi liftingującymi

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…