Powiększanie piersi Toruń i okolice

Bezpośrednio w Toruniu nie dysponujemy placówką wykonującą powiększanie piersi, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 1 innych klinik z okolicy Torunia. Powiększanie piersi można przeprowadzić m.in. w Szpital Świętego Łukasza w Bydgoszczy (37 km od Torunia). Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Szpital Świętego Łukasza

Bydgoszcz, ul. Bydgoskiego Batalionu Obrony Narodowej 10a (37 km od Torunia)
9,1 / 10  •  Znakomita  •  1051 opinii

Super! Ja miała najpierw podniesienie piersi, jestem zadowolona czekam na kolejna operacje - powiększenia tym razem. ~ Ewa G. (Powiększanie biustu, dr n. med. Sylwester Dratwa)

 • Powiększanie biustuzadzwoń
 • Powiększanie piersi implantami anatomicznymi 19800 zł
 • Powiększanie piersi implantami okrągłymi 1900 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej 300 zł

Powiększanie piersi najbliżej Torunia - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą powiększanie piersi najbliżej Torunia na podstawie cenników z 1 placówek. Najniższa cena to 1900 zł za powiększanie piersi implantami okrągłymi natomiast najwyższa cena w Toruniu wynosi do 19800 zł (powiększanie piersi implantami anatomicznymi).

Ile kosztuje powiększanie piersi w najbliższej odległości od Torunia?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi powiększanie piersi najbliżej Torunia:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen powiększanie piersi najbliżej Torunia

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Powiększanie piersi implantami okrągłymi
  Bydgoszcz, Bydgoskiego Batalionu Obrony Narodowej 10a(41 km od Torunia)
  implanty firmy Pollytech

  1900 zł

 • Powiększanie piersi implantami anatomicznymi
  Bydgoszcz, Bydgoskiego Batalionu Obrony Narodowej 10a(41 km od Torunia)
  implanty firmy Pollytech/ Powiększenie piersi implantami anatomicznymi specjalnymi Opticon

  19800 zł

Posiadamy również ofertę w 28 innych miastach. Sprawdź ceny powiększanie piersi w innych miastach.

Powiększanie piersi w Toruniu - gdzie najlepiej?

Najczęściej biust powiększa się za pomocą implantów piersiowych. Wśród wskazań do operacji powiększenia piersi wymienia się m.in. niezadowolenie pacjentek z wielkości biustu, asymetrię piersi oraz utratę jędrności z powodu np. znacznej utraty wagi. Powrót do aktywności zawodowej po takiej operacji wynosi od 7 do 14 dni.

Operacja powiększenia biustu w Toruniu – kto ma ją w swojej ofercie

W Bydgoszczy operację powiększenia piersi wykonać może dr n. med. Andrzej Świątkiewicz, specjalista chirurg plastyczny i ogólny, który doświadczenie zawodowe zdobywał w Centrum Chirurgii Plastycznej Arsplastica w Szczecinie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Posiada certyfikat, potwierdzający uczestnictwo w kursie naukowo-szkoleniowym „Chirurgia piersi: Onkoplastyka i chirurgia estetyczna”. Biust powiększa zarówno za pomocą implantów okrągłych, jak i anatomicznych. Udać się do niego można także na zabieg podnoszenia piersi wraz z ich zmniejszeniem oraz rekonstrukcję biustu po mastektomii.

Na powiększenie piersi w Bydgoszczy udać się również można do Szpitala Świętego Łukasza, gdzie przeprowadzana jest cała gama procedur z zakresu chirurgii plastycznej. W placówce biust powiększa się zarówno implantami anatomicznymi, jak i okrągłymi. Pacjentki poddać się w niej mogą również zabiegowi podnoszenia piersi (w zależności od potrzeby ze zmniejszeniem lub bez), wymiany implantów oraz rekonstrukcji piersi po mastektomii. Oferta Szpitala obejmuje ponadto operacje plastyczne w obrębie m.in. powiek (np. korekcja powiek dolnych i górnych, usunięcie kępek żółtych), nosa (np. plastyka części chrzęstnej nosa), uszu (np. korekcja ucha zwiniętego, rekonstrukcja rozerwanego płatka ucha) oraz brzucha (np. plastyka powłok brzusznych).

Kobiety, pragnące powiększyć swój biust, w Bydgoszczy szukać pomocy mogą także w Centrum Medycznym Bieńkowski, w którym do operacji powiększenia piersi wykorzystuje się implanty firmy Mentor, jak i własną tkankę tłuszczową pacjentki. Wykonać w niej można również zabieg zmniejszenia i podniesienia piersi. Do ośrodka udać się mogą także kobiety, borykające się z brakiem piersi (wrodzony brak lub amputacja z powodu nowotworu), u których przeprowadza się operację rekonstrukcyjną biustu przy pomocy endoprotez Beckera. Oferta Centrum obejmuje ponadto plastykę powłok brzusznych, odsysanie tkanki tłuszczowej, lifting chirurgiczny twarzy, plastykę nosa oraz korekcję powiek dolnych lub górnych.

Więcej na temat powiększanie piersi

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…