Laserowe usuwanie blizn Toruń i okolice

Bezpośrednio w Toruniu nie dysponujemy placówką wykonującą laserowe usuwanie blizn, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 4 innych klinik z okolicy Torunia. Laserowe usuwanie blizn można przeprowadzić m.in. w Medycyna Estetyczna dr Porzych w Bydgoszczy (41 km od Torunia) w cenie 300 zł lub w Omega Medical Clinics - Centrum Medyczne Bydgoszcz w Bydgoszczy (36 km od Torunia) gdzie cena za laserowe usuwanie blizn wynosi 600 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Laserowe usuwanie blizn najbliżej Torunia - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą laserowe usuwanie blizn najbliżej Torunia na podstawie cenników z 4 placówek. Najniższa cena to 250 zł za blizny pooperacyjne - usuwanie laserem natomiast najwyższa cena w Toruniu wynosi do 1500 zł (blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem).

Ile kosztuje laserowe usuwanie blizn w najbliższej odległości od Torunia?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi laserowe usuwanie blizn najbliżej Torunia:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen laserowe usuwanie blizn najbliżej Torunia

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 43 innych miastach. Sprawdź ceny laserowe usuwanie blizn w innych miastach.

Więcej na temat laserowe usuwanie blizn

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…