Usunięcie znamienia barwnikowego Toruń i okolice

Bezpośrednio w Toruniu nie dysponujemy placówką wykonującą usunięcie znamienia barwnikowego, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 3 innych klinik z okolicy Torunia. Usunięcie znamienia barwnikowego można przeprowadzić m.in. w Clinica Dermatoestetica w Bydgoszczy (40 km od Torunia) lub w Omega Medical Clinics w Bydgoszczy (36 km od Torunia) gdzie cena za usunięcie znamienia barwnikowego wynosi 200 zł. W wymienionej placówce usunięcie znamienia barwnikowego wykonuje dermatolog. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Usunięcie znamienia barwnikowego najbliżej Torunia - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury usunięcie znamienia barwnikowego w 3 placówkach w Toruniu. Najniższa cena wynosi 200 zł w Omega Medical Clinics, najwyższa to 300 zł, natomiast średni koszt to 250 zł.

Ile kosztuje usunięcie znamienia barwnikowego w najbliższej odległości od Torunia?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi usunięcie znamienia barwnikowego najbliżej Torunia:

Posiadamy również ofertę w 27 innych miastach. Sprawdź ceny usunięcie znamienia barwnikowego w innych miastach.

Więcej na temat usunięcie znamienia barwnikowego

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…