Endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego Toruń i okolice

Bezpośrednio w Toruniu nie dysponujemy placówką wykonującą endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 8 innych klinik z okolicy Torunia. Endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego można przeprowadzić m.in. w Medicus Bonus Środa Wielkopolska Środa Wielkopolska (124 km od Torunia) w cenie 22000 zł lub w Swissmed Centrum Zdrowia S.A. w Gdańsku (150 km od Torunia) gdzie cena za endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego wynosi 24900 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego najbliżej Torunia - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego w 8 placówkach w Toruniu. Najniższa cena wynosi 12000 zł w Medi Horizon Clinic, najwyższa to 24900 zł, natomiast średni koszt to 18886 zł.

Ile kosztuje endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego w najbliższej odległości od Torunia?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego najbliżej Torunia:

Posiadamy również ofertę w 12 innych miastach. Sprawdź ceny endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego w innych miastach.

Więcej na temat endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…