Zmniejszenie piersi Toruń i okolice

Bezpośrednio w Toruniu nie dysponujemy placówką wykonującą zmniejszenie piersi, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 25 innych klinik z okolicy Torunia. Zmniejszenie piersi można przeprowadzić m.in. w Marina MedEstetic w Warszawie (185 km od Torunia) w cenie 15000 zł lub w Chiroplastica we Wrocławiu (236 km od Torunia) gdzie cena za zmniejszenie piersi wynosi 25000 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Klinika Dr Kratochwil

Wrocław, ul. Kutrzeby 64 (243 km od Torunia)
9,5 / 10  •  Znakomita  •  156 opinii

Zabieg redukcji piersi przebiegł w znieczuleniu ogólnym bezproblemowo . Komplikacje które wystąpiły 2 h po zabiegu bardzo sprawnie i profesjonalnie załatwione . Pielęgniarka która opiekowała się mną w nocy przemiła osoba . Bardzo poważnie podchodzi do tematu i rzetelnie sprawdza pacjenta co 20 min. ~ Agata P. (Zmniejszenie piersi, dr n. med. Jakub Kratochwil)

  • Zmniejszenie piersi od 18000 zł
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej 200 zł

Zmniejszenie piersi najbliżej Torunia - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury zmniejszenie piersi w 25 placówkach w Toruniu. Najniższa cena wynosi 11000 zł w ArsMedis, najwyższa to 25000 zł, natomiast średni koszt to 17946 zł.

Ile kosztuje zmniejszenie piersi w najbliższej odległości od Torunia?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi zmniejszenie piersi najbliżej Torunia:

Posiadamy również ofertę w 16 innych miastach. Sprawdź ceny zmniejszenie piersi w innych miastach.

Więcej na temat zmniejszenie piersi

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…