Inne placówki w pobliżu Torunia

USG jamy brzusznej Toruń - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury USG jamy brzusznej w 4 placówkach w Toruniu. Najniższa cena wynosi 180 zł w Omega Medical Clinics - Centrum Medyczne Bydgoszcz, najwyższa to 289 zł, natomiast średni koszt to 235 zł.

Ile kosztuje USG jamy brzusznej w Toruniu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi USG jamy brzusznej w toruńskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 56 innych miastach. Sprawdź ceny USG jamy brzusznej w innych miastach.

USG jamy brzusznej w Toruniu - gdzie najlepiej?

Badanie ultrasonograficzne brzucha umożliwia ocenę wątroby, trzustki, śledziony i nerek, a także pęcherzyka żółciowego i dróg żółciowych, pęcherza moczowego oraz gruczołu krokowego. Ze względu na bezinwazyjny charakter może być przeprowadzane wielokrotnie (także w celach profilaktycznych). Wśród wskazań do jego wykonania wymienia się m.in. nagłą utratę masy ciała, urazy brzucha, trudności w oddawaniu moczu, powiększenie obwodu brzucha oraz przewlekłe i ostre bóle brzucha. Dzień przed USG jamy brzusznej należy powstrzymać się od spożywania pokarmów ciężkostrawnych i napojów gazowanych. Po badaniu pacjent otrzymuje wynik badania w formie opisu oraz dokumentację zdjęciową.

Diagnostyka ultrasonograficzna narządów jamy brzusznej w Toruniu – gdzie można udać się na badanie

W Toruniu badanie ultrasonograficzne jamy brzusznej wykonać może lek. med. Adam Nowak, specjalista radiolog. USG przeprowadza za pomocą nowoczesnego aparatu Acuson X300 firmy Siemens. Udać się można do niego na USG brzucha, dołów pachowych, dołów pachwinowych oraz dołów nad- i podobojczykowych. Jego oferta obejmuje ponadto diagnostykę ultrasonograficzną ślinianek, piersi, węzłów chłonnych, tarczycy, blizny pooperacyjnej oraz jąder.

Na diagnostykę ultrasonograficzną narządów jamy brzusznej udać się można również do Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej Doktor. Do badań USG wykorzystuje się nowoczesny aparat ultrasonograficzny ViVID 3 Expert firmy General Electric, który zapewnia najwyższą jakość obrazowania struktur i czynności narządów. Stosuje się go do badania jamy brzusznej i nerek, węzłów chłonnych, tarczycy oraz tkanek miękkich. W ośrodku przeprowadzić można także badanie ultrasonograficzne gałki ocznej, ślinianek oraz USG narządu ruchu. Oferta Przychodni obejmuje ponadto USG Dopplera tętnic szyjnych i kręgowych oraz żył kończyn górnych i dolnych.

USG jamy brzusznej przeprowadzić można także w Lecznicach Citomed, w których do badań USG wykorzystuje się nowoczesne ultrasonografy (USG VIVID3 firmy General Electric, USG Adara firmy Siemens, ultrasonograf z Dopplerem Nemio XG Mk2 firmy Toshiba i USG Voluson E8 BT 13 firmy General Electric Medical Systems). W ośrodku wykonać można również badanie ultrasonograficzne tarczycy, piersi oraz jąder, udać się do niego można także na USG ginekologiczne i położnicze. Oferta Lecznic obejmuje ponadto badania dopplerowskie tętnic i żył.

Pacjenci szukali zabiegu usg jamy brzusznej w pobliżu Torunia, w miejscowościach: Inowrocław.

Więcej na temat USG jamy brzusznej

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…