Powiększenie punktu G kwasem hialuronowym Toruń i okolice

Bezpośrednio w Toruniu nie dysponujemy placówką wykonującą powiększenie punktu G kwasem hialuronowym, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Torunia. Powiększenie punktu G kwasem hialuronowym można przeprowadzić m.in. w Stadmedica Centrum Medyczne w Bydgoszczy (47 km od Torunia) w cenie 4000 zł lub w Omega Medical Clinics w Bydgoszczy (36 km od Torunia) gdzie cena za powiększenie punktu G kwasem hialuronowym wynosi 1500 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Powiększenie punktu G kwasem hialuronowym najbliżej Torunia - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury powiększenie punktu G kwasem hialuronowym w 2 placówkach w Toruniu. Najniższa cena wynosi 1500 zł w Omega Medical Clinics, najwyższa to 4000 zł, natomiast średni koszt to 2750 zł.

Ile kosztuje powiększenie punktu G kwasem hialuronowym w najbliższej odległości od Torunia?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi powiększenie punktu G kwasem hialuronowym najbliżej Torunia:

Posiadamy również ofertę w 26 innych miastach. Sprawdź ceny powiększenie punktu G kwasem hialuronowym w innych miastach.

Więcej na temat powiększenie punktu G kwasem hialuronowym

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…