Gabinet Urologiczny dr Krzysztof Żychowicz

10 / 10   •   Rewelacyjna   •  1 opinii
 • Gabinet konsultacyjny Gabinet Urologiczny dr Krzysztof Żychowicz
 • Gabinet zabiegowy Gabinet Urologiczny dr Krzysztof Żychowicz
 • Zabieg, operacja Gabinet Urologiczny dr Krzysztof Żychowicz
 • Sala operacyjna Gabinet Urologiczny dr Krzysztof Żychowicz
 • Zabieg, operacja Gabinet Urologiczny dr Krzysztof Żychowicz
 • Widok ogólny Gabinet Urologiczny dr Krzysztof Żychowicz
 • Zabieg, operacja Gabinet Urologiczny dr Krzysztof Żychowicz
Wrocław, ul. Żelazna 34
 • Konsultacja urologiczna • 150 zł
Pełny cennik usług »

Opis placówki

Gabinet Urologiczny to kameralny ośrodek oferujący pacjentom szeroką gamę usług w sympatycznej, przyjaznej atmosferze. Doktor Żychowicz gwarantuje leczącym się u niego osobom profesjonalne świadczenia z zakresu urologii, w tym badania diagnostyczne, operacje urologiczne oraz specjalistyczne konsultacje w ramach profilaktyki i leczenia chorób gruczołu krokowego, nerek, a także męskich zewnętrznych narządów płciowych. Pomoc uzyskają również pacjenci borykający się ze schorzeniami pęcherza moczowego i cewki moczowej.

Leczy choroby takie jak nietrzymanie moczu, kamica i zaburzenia erekcji. Do gabinetu zwracają się pacjenci cierpiący z powodu przerostu gruczołu krokowego, stanów zapalnych i niepłodności męskiej. Doktor przeprowadza terapię u mężczyzn dotkniętych problemem nowotworu. Zajmuje się również leczeniem wad wrodzonych i nabytych typu torbiele i stulejka.

Wśród wykonywanych przez niego badań diagnostycznych można wymienić biopsję prostaty, badanie USG układu moczowo-płciowego oraz cystoskopię. Przeprowadza również diagnostykę zakażeń Chlamydią, w ramach której pobiera wymazy z cewki moczowej.

Zakres wykonywanych w gabinecie zabiegów jest bardzo szeroki. Doktor Żychowicz zajmuje się cewnikowaniem pęcherza moczowego oraz punkcją torbieli nerki. Przeprowadza też procedury polegające na kruszeniu kamieni w moczowodzie, nerce i pęcherzu moczowym techniką ESWL (litotrypsja zewnątrzustrojową falą uderzeniową). Oferuje pomoc medyczną w postaci zabiegu chirurgicznego pacjentom z problemem wodniaka jądra oraz krótkiego wędzidełka.

Wybrane zabiegi z zakresu urologii są przeprowadzane w Klinicznym Oddziale Urologii Wojskowego Szpitala Klinicznego, mieszczącego się we Wrocławiu.

W ofercie gabinetu znajdują się również wizyty domowe.


Udogodnienia dla pacjentów

Kierujący gabinetem doktor Żychowicz ma pełną świadomość, że przykre dolegliwości związane ze schorzeniami urologicznymi są dla wielu pacjentów przyczyną nie tylko bólu, ale i wstydu. Dlatego zapewnia leczącym się u niego osobom kameralność, dyskrecję oraz poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Otacza ich profesjonalną opieką i z uwagą wysłuchuje ich oczekiwań i potrzeb. Oferuje specjalistyczne konsultacje, na których dokładnie omawia problem medyczny oraz dopasowuje najlepszą metodę leczenia do każdego pacjenta. Przeprowadza wybrane zabiegi i operacje chirurgiczne w znakomicie wyposażonym oddziale Szpitala Wojskowego. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów, prócz konsultacji w gabinecie umożliwia im także zarejestrowanie się na wizytę domową.


Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Gabinet Urologiczny dr Krzysztof Żychowicz we Wrocławiu.

 • Konsultacje

  Konsultacja urologiczna
  150
 • Urologia

 • Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

 • Diagnostyka i badania

 • Wizyty domowe


Placówka Gabinet Urologiczny dr Krzysztof Żychowicz została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Kliniki.pl jako znakomita. Średnia ocena wynosi 10 w skali 10 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 1 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w gabinecie.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Kliniki.pl
10
/ 10
Rewelacyjna
1 ocen
5,0 / 5  (1 ocen placówki na Kliniki.pl)
Znakomita:
(1)
(1)
Bardzo dobra:
(0)
(0)
Dobra:
(0)
(0)
Słaba:
(0)
(0)
Bardzo słaba:
(0)
(0)

Ocena Kliniki.pl

"Gabinet Urologiczny dr Krzysztof Żychowicz to kameralny ośrodek oferujący pacjentom szeroką gamę usług. Można znaleźć tu pomoc w leczeniu schorzeń tj. nietrzymanie moczu, kamica, zaburzenia erekcji, przerost gruczołu krokowego, stany zapalne i niepłodności męskiej. Doktor przeprowadza terapię u mężczyzn dotkniętych problemem nowotworu. Zajmuje się również leczeniem wad wrodzonych i nabytych typu torbiele i stulejka. Wykonuje badania takie jak: biopsję prostaty, badanie USG układu moczowo-płciowego oraz cystoskopię. Przeprowadza diagnostykę zakażeń Chlamydią, w ramach której pobiera wymazy z cewki moczowej. Zgodnie z opiniami jego pacjentów lekarz jest bardzo konkretny, solidny i rzetelny. Zadaje dużo pytań dotyczących dolegliwości oraz przekazuje informacje o diagnozie i sposobie leczenia. Otwarty na potrzeby pacjenta, umiejący bardzo dobrze przedstawić złożoność problemu z jakim się przychodzi do gabinetu. Reprezentuje bardzo profesjonalne podejście. Jest lekarzem o ogromnej wiedzy i bardzo dużym doświadczeniu. To lekarz z powołania, dla którego zdrowie człowieka jest najważniejsze." - Agnieszka Z. (Doradca Pacjenta w Kliniki.pl)


Opinie pacjentów

5,0
Ogólne zadowolenie
Irena , 9 listopada 2017
5,0 - Irena
Fachowe i konkretne podejście do pacjenta. Dostosowanie daty zabiegu do potrzeb pacjenta.
Dotyczy: 
Konsultacja urologiczna (listopad 2017)
Lekarz: 
lek. Krzysztof Żychowicz
 
Szczegóły

Zespół

Gabinetem kieruje lek. med. Krzysztof Żychowicz, specjalista I stopnia w zakresie chirurgii ogólnej oraz II stopnia w dziedzinie urologii. Aktualnie jest zatrudniony w charakterze starszego asystenta w Klinicznym Oddziale Urologii Wojskowego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. Prywatną Praktykę Lekarską prowadzi od 1996 roku, służąc pacjentom pomocą w kameralnej atmosferze. Prócz tego od lat ściśle współpracuje z wieloma placówkami medycznymi na terenie Dolnego Śląska.

lek. Krzysztof Żychowicz

chirurg ogólny, urolog, androlog

10 / 10

Lek. med. Krzysztof Żychowicz jest absolwentem Wrocławskiej Akademii Medycznej. Uczelnię ukończył w 1988 roku, otrzymując dyplom i tytuł lekarza medycyny. W 1991 roku przystąpił do egzaminu specjalizacyjnego, dzięki czemu uzyskał uprawnienia specjalis... więcej »

Zadzwoń: 71 305 pokaż numer

Filmy

dr Krzysztof Żychowicz - urolog

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

(czynny dzisiaj w godz. 8:00 - 18:00)

Adres placówki

Gabinet Urologiczny dr Krzysztof Żychowicz
ul. Żelazna 34
53-428 Wrocław

Godziny otwarcia

 • poniedziałek17:00-21:00
 • wtorekna telefon
 • środana telefon
 • czwartekna telefon
 • piątekna telefon
 • sobotanieczynne
 • niedzielanieczynne

Dojazd i mapa

Gabinet jest położony we wrocławskiej dzielnicy Fabryczna. Najbliższy przystanek autobusowy znajduje się w odległości około 500 metrów od ośrodka (można dojść do niego piechotą w ciągu 5 minut). Do Dworca Głównego PKP i PKS można dotrzeć w ciągu ok. 6 minut jazdy samochodem – mieści się w odległości około 2 km. Od Międzynarodowego Lotniska im. Kopernika (Copernicus Airport Wroclaw) dzieli nas dystans 11 km. Dotarcie do niego autem zajmuje ok. 20 minut.


Najczęstsze pytania o placówkę Gabinet Urologiczny dr Krzysztof Żychowicz

 • Jakie usługi oferuje Gabinet Urologiczny dr Krzysztof Żychowicz we Wrocławiu?

  Placówka Gabinet Urologiczny dr Krzysztof Żychowicz z Wrocławia posiada w cenniku usług 40 pozycji, m.in z zakresu: leczenie nietrzymania moczu (ntm) , urologia , diagnostyka i badania , wizyty domowe oraz konsultacje - sprawdź wszystkie usługi »

 • Jak skontaktować się z Gabinet Urologiczny dr Krzysztof Żychowicz?

  Gabinet Urologiczny dr Krzysztof Żychowicz znajduje się we Wrocławiu, Wrocław, ul. Żelazna 34. Umawianie wizyt w tej placówce lub pytania można kierować pod numer telefonu +48 71 305 50 72

 • W jakie dni i w jakich godzinach otwarta jest placówka Gabinet Urologiczny dr Krzysztof Żychowicz?

  Placówka Gabinet Urologiczny dr Krzysztof Żychowicz z Wrocławia otwarta jest średnio 1 godzin dziennie, w poniedziałki od 17:00 do 21:00, we wtorki na telefon , w środy na telefon , w czwartki na telefon , a w piątki na telefon . W weekend placówka jest zamknięta.