Gastroskopie Poznań - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą gastroskopie w Poznaniu na podstawie cenników z 1 placówek. Najniższa cena to 315 zł za gastroskopia diagnostyczna natomiast najwyższa cena w Poznaniu wynosi do 450 zł (znieczulenie anestezjologiczne do gastroskopii).

Ile kosztuje gastroskopie w Poznaniu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi gastroskopie w poznańskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen gastroskopie w Poznaniu

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

  • Gastroskopia diagnostyczna
    Poznań, Półwiejska 42

    315 zł

  • Znieczulenie anestezjologiczne do gastroskopii
    Poznań, Półwiejska 42

    450 zł

Posiadamy również ofertę w 23 innych miastach. Sprawdź ceny gastroskopie w innych miastach.

Gastroskopie w Poznaniu - gdzie najlepiej?

Gastroskopia jest endoskopowym badaniem górnego odcinka przewodu pokarmowego, które wykonuje się w celu oceny śluzówki przełyku, żołądka i dwunastnicy. Badanie wykonuje się przy użyciu giętkiego endoskopu z torami wizyjnymi, który wprowadza się przez usta i przełyk do żołądka i dwunastnicy, a sporym udogodnieniem dla pacjentów jest przeprowadzenie procedury w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym. Zaletą gastroskopii jest możliwość pobrania wycinka tkanki podczas oceny stanu śluzówki w celu dalszej diagnostyki histopatologicznej lub wykonania zabiegu (usunięcie polipu).

Gastroskopia w Poznaniu – gdzie jest wykonywane badanie?

Badanie endoskopowe górnego i dolnego odcinka przewodu pokarmowego za pomocą gastroskopu w ramach Specjalistycznego Gabinetu Lekarskiego przeprowadza lek. med. Maciej Mazur, specjalista chorób wewnętrznych i specjalista gastroenterolog. Były Kierownik Pracowni Endoskopii WSZ, zawodowo koncentruje się na leczeniu chorób układu pokarmowego, szczególnie na endoskopii, a potwierdzeniem kwalifikacji jest m.in. dyplom umiejętność wykonywania panendoskopii. Poza gastroskopią, lekarz wykonuje także kolonoskopię, rektoskopię oraz rektosigmoidoskopię z możliwością analgosedacji z udziałem anestezjologa.

Gastroskopie oferuje także Pracownia Endoskopowa Szpitala Med Polonia. Oprócz badania i zabiegów endoskopowych górnego odcinka przewodu pokarmowego, oferta placówki obejmuje leczenie endoskopowe żylaków przełyku i przełyku Barreta, zwężeń nowotworowych przełyku oraz polipektomie i mukozektomie. W zakres świadczeń wchodzi również ERCP z usuwaniem złogów żółciowych oraz ich protezowaniem. Szeroki wachlarz badań diagnostycznych uzupełnia kolonoskopia. W trakcie badania wykonywane są testy HP, a procedury przeprowadzane są przy użyciu sprzętu marki Olympus.

Diagnostyka endoskopowa oraz zabiegi endoskopowe są częścią diagnostycznej oferty Gastro Endo Medic – placówki, która wyspecjalizowała się w zakresie gastroenterologii i hepatologii dzieci oraz dorosłych. Ofertę stanowią m.in. zaawansowane badania przewodu pokarmowego, takie jak gastroskopia, kolonoskopia i rektoskopia, oraz diagnostyka USG w szerokim zakresie. Endoskopię zabiegową stanowią ponadto procedury pobierania wycinków do badania mikroskopowego, badanie na obecność Helicobacter pylori, usuwanie polipów, a także tamowanie krwawień i bezoperacyjne leczenie żylaków odbytu. W ofercie placówki znajdują się też porady dietetyka klinicznego.

Pacjenci szukali zabiegu gastroskopie w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń, Swarzędz oraz Gniezno.

Więcej na temat gastroskopie

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…