Inne placówki w pobliżu Warszawy

Lekarze wykonujący gastroskopie w Warszawie

W Warszawie posiadamy w ofercie 5 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 13 różnych placówkach.

dr n. med. Piotr Diuwe

chirurg ogólny, proktolog

w Centrum Medyczne MediSpace

lek. Andrzej Berman

chirurg ogólny

w Centrum Medyczne MediSpace

dr hab. n. med. Michał Wszoła

chirurg ogólny, transplantolog

w Centrum Medyczne MediSpace

lek. Piotr Góralski

chirurg ogólny

w Centrum Medyczne MediSpace

lek. Arkadiusz Bednarczuk

gastrolog, lekarz chorób wewnętrznych

w Zespół Przychodni Specjalistycznych Prima

Gastroskopie Warszawa - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą gastroskopie w Warszawie na podstawie cenników z 13 placówek. Najniższa cena to 280 zł za znieczulenie anestezjologiczne do gastroskopii natomiast najwyższa cena w Warszawie wynosi do 1050 zł (gastroskopia z usunięciem polipów).

Ile kosztuje gastroskopie w Warszawie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi gastroskopie w warszawskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen gastroskopie w Warszawie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 26 innych miastach. Sprawdź ceny gastroskopie w innych miastach.

Gastroskopie w Warszawie - gdzie najlepiej?

Gastroskopia uznawana jest za najskuteczniejszą metodę diagnostyki górnego odcinka przewodu pokarmowego. Przeprowadzana może być zarówno w celu diagnostycznym, jak i terapeutycznym. W trakcie gastroskopii diagnostycznej wykonać można również test ureazowy (metoda wykrywania obecności bakterii Helicobacter pylori w błonie śluzowej żołądka) lub biopsję. Gastroskopia zabiegowa pozwala m.in. na usuwanie polipów lub zmian płaskich, tamowanie krwawień, usuwanie ciał obcych oraz opaskowane i obliterację żylaków przełyku. Umożliwia ona także wytwarzanie przetok odżywczych (u pacjentów z brakiem możliwości odżywania samodzielnego). Pacjent na badanie zgłosić się powinien na czczo.

Gastroskopia w Warszawie – gdzie można udać się na badanie

Na gastroskopię udać się można do lek. med. Piotra Pniewskiego, specjalisty chorób wewnętrznych. Jest absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie, a doświadczenie zawodowe zdobywał w Zakładzie Endoskopii i Elektrodiagnostyki w Lecznicy Ministerstwa Zdrowia i Opieki Społecznej w Warszawie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Gastroenterologicznego. Ukończył kurs podyplomowego Europejskiego Towarzystwa Gastroskopii i Endoskopii. Oprócz gastroskopii (z wykonaniem testu ureazowego i pobraniem wycinków do badania histopatologicznego) wykonać może także kolonoskopię, jego oferta obejmuje ponadto rektoskopię oraz sigmoidoskopię.

Gastroskopie wykonuje także dr n. med. Anna Cybulska, specjalistka gastroenterolog, która doświadczenie zawodowe zdobywała w Klinice Gastrologii Instytutu Żywności i Żywienia Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego w Warszawie. Wykonuje zarówno gastroskopie diagnostyczne, jak i lecznicze (z zabiegiem polipektomii lub tamowania krwawień). Jej oferta obejmuje ponadto diagnostykę i leczenie chorób narządów jamy brzusznej, choroby refleksowej oraz nieswoistego zapalenia jelit.

Badanie gastroskopowe w swojej ofercie posiada także dr n. med. Janusz Milewski, specjalista gastroenterolog. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Chorób Wewnętrznych i Gastroenterologii z Pododdziałem Leczenia Nieswoistych Chorób Zapalnych Jelit Centralnego Szpitala Klinicznego MSW w Warszawie. Przeprowadza gastroskopię, którą w razie konieczności łączy z testem ureazowym i pobraniem wycinków do badania histopatologicznego. Udać się do niego można również na kolonoskopię, polipektomię oraz enteroskopię. Jego oferta obejmuje ponadto dysekcję podśluzówkową, endomikroskopię, endosonografię oraz ECPW, czyli endoskopową cholangiopankreatografię wsteczną.

Pacjenci szukali zabiegu gastroskopie w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Józefów, Wołomin, Legionowo, Otwock, Grodzisk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki oraz Żyrardów.

Więcej na temat gastroskopie

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…