O specjaliście

Wykształcenie

Lek. ukończył Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Ponadto zrealizował studia podyplomowe w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej im. Wojciecha Korfantego w Katowicach na kierunku medycyna estetyczna dla lekarzy.

Specjalizacja

Aktualnie jest w trakcie specjalizacji z chirurgii ogólnej.

Doświadczenie

Doświadczenia i kwalifikacje zawodowe zdobywał w ramach wolontariatu w Klinice Kardiochirurgii w 4. Wojskowym Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu oraz w ramach działalności w kole naukowym chirurgii ogólnej i naczyniowej. Doktor jest zawodowo związany z Oddziałem Chirurgii Ogólnej z Pododdziałem Chirurgii Onkologicznej w SP ZOZ "Latawiec" w Świdnicy.

Kursy i certyfikaty

Dysponuje uzyskanymi w ramach kursów i szkoleń certyfikatami, które uprawniają go m.in. do przeprowadzania badań USG jamy brzusznej i naczyń krwionośnych. Sukcesywnie bierze udział w organizowanych w kraju i za granicą zjazdach oraz konferencjach naukowych.

Wykonywane badania

Świadczy usługi z zakresu proktologii. Wykonuje takie badania jak rektoskopia i anoskopia. Doktor zajmuje się również flebologią. Wykonuje badania USG Doppler żył kończyn dolnych. Żylaki leczy takimi metodami jak RFITT Celon, EVRF czy ClariVein. Przeprowadza miniflebektomię oraz skleroterapię naczyń żylnych i pajączków.

Leczone choroby

Interesuje się nowoczesnym, małoinwazyjnym leczeniem chirurgicznym.  Przeprowadza leczenie hemoroidów za pomocą fal radiowych, skleroterapii oraz gumkowania (metodą Barrona). Ponadto oferuje leczenie szczelin odbytu (zachowawcze, toksyną botulinową i operacyjne), zakrzepów brzeżnych (zachowawcze i zabiegowe) i fałdy andodermy (laseroterapia). Usuwa polipy, brodawki oraz ropnie odbytu. Pomaga pacjentom cierpiącym z powodu przetok okołoodbytnicznych. Usuwa znamiona i zmiany skórne (np. brodawki, kaszaki, tłuszczaki, odciski i modzele). W ramach chirurgii jednego dnia przeprowadza operacje ginekomastii. Leczy chirurgicznie przepukliny. Oferuje również świadczenia w ramach chirurgii stanów nagłych (zaopatrywanie ran, urazów kończyn). Diagnozuje i leczy choroby tarczycy, kamicę żółciową oraz nowotwory przewodu pokarmowego. Przeprowadza zabiegi wszycia Esperalu. Kwalifikuje pacjentów do leczenia operacyjnego. Doktor interesuje się również chirurgią estetyczną. Przeprowadza zabiegi liposukcji wspomaganej ultradźwiękami VASER. Wykonuje przeszczepy tkanki tłuszczowej.


Placówki i ceny

Poniżej znajdują się placówki, w których przyjmuje lek. Paweł Gołaszewski, wraz z cennikiem usług.

GOYA Medical, Wrocław

GOYA Medical

Wrocław, ul. Królewiecka 161 lok. 1
9,7 / 10   •   Znakomita   •  1657 opinii
lek. Paweł Gołaszewski
lek. Paweł Gołaszewski
Umów wizytę w GOYA Medical:
 • Konsultacje

  Konsultacja chirurgiczna
  300 zł - konsultacja + USG
  250
  Konsultacja flebologiczna
  Konsultacja z USG Doppler żył kończyn dolnych
  250
  Konsultacja proktologiczna
  Konsultacja z anoskopią
  300
 • Chirurgia plastyczna

 • Chirurgia ogólna

 • Dermatologia

 • Chirurgia naczyniowa i flebologia

 • Medycyna estetyczna


Publikacje

Poniżej prezentujemy publikacje, których treść została zweryfikowana przez lek. Paweł Gołaszewski.

Jaki lekarz może leczyć ginekomastię

Jaki lekarz może leczyć ginekomastię

Jakie choroby leczy proktolog?

Jakie choroby leczy proktolog?

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…