O specjaliście

Lek. Oleszek jest absolwentem Akademii Medycznej we Wrocławiu. Uczelnię ukończył w 2002 roku, otrzymując dyplom i tytuł lekarza. Umiejętności praktyczne doskonalił podczas pracy w uznanych oddziałach ortopedycznych w placówkach na Dolnym Śląsku. Specjalizację z zakresu ortopedii odbył w Klinice Ortopedii we Wrocławiu, kierowanej przez prof. Walla, a następnie prof. Dragana. Kolejnym krokiem w jego karierze zawodowej była praca w charakterze starszego asystenta w Klinice Chirurgii Urazowej i Chirurgii Ręki we Wrocławiu, jak również w oddziałach ortopedycznych w Miliczu, Dzierżoniowie. W tym czasie uczył się technik zabiegowych pod okiem doświadczonych operatorów.

W latach 2012-2016 należał do zespołu Oddziału Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej szpitala MSW we Wrocławiu.

Zajmuje się przede wszystkim chirurgią stopy, chirurgią ręki, artroskopią barku, stawu kolanowego i skokowego oraz endoprotezoplastyką dużych stawów.

Doktor Oleszek jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Traumatologii oraz Polskiego Towarzystwa Stopy i Stawu Skokowo-Goleniowego.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. P. Oleszek

Lek. Oleszek to specjalista w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. W zakres świadczonych przez niego usług wchodzi diagnostyka ultrasonograficzna – badania USG barku, kolana i stawu skokowego oraz USG biodra u pacjentów dorosłych. Przeprowadza zabiegi z zakresu chirurgii ręki – operacje cieśni nadgarstka, palca zatrzaskującego, przykurczu Dupuytrena, zespołu de Quervaina oraz zespołu kanału Guyona. Specjalizuje się również w nieoperacyjnych metodach leczenia narządu ruchu (iniekcje dostawowe kwasu hialuronowego, kolagenu czy osocza bogatopłytkowego).


Placówki i ceny

Poniżej znajdują się placówki, w których przyjmuje lek. Piotr Oleszek, wraz z cennikiem usług.

VenoMedica, Wrocław

VenoMedica

Wrocław, ul. Zakładowa 14a
9,8 / 10   •   Znakomita   •  586 opinii
lek. Piotr Oleszek
lek. Piotr Oleszek
Umów wizytę w VenoMedica:
 • Konsultacje

  Konsultacja w zakresie chirurgii ręki
  220
  Konsultacja ortopedyczna
  w przypadku konieczności wykonania usg stawu, badanie przeprowadzane jest bezpłatnie
  220
 • Ortopedia

 • Medycyna regeneracyjna

 • Diagnostyka i badania

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…