Laparoskopowe leczenie otyłości Warszawa

Leczenie otyłości

Otyłość to przewlekła choroba, charakteryzująca się nadmiernym nagromadzeniem tkanki tłuszczowej w ludzkim organizmie. Jak podaje Światowa Organizacja Zdrowia (WHO), w ciągu ostatnich 40 lat populacja osób otyłych zwiększyła się prawie trzykrotnie. Problem ten dotyczy wszystkich grup społecznych i wiekowych.
Na szczęście można z nim skutecznie walczyć!

Lekarze wykonujący laparoskopowe leczenie otyłości w Warszawie

W Warszawie posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 4 różnych placówkach. Usługa laparoskopowe leczenie otyłości w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego.

dr n. med. Naser Dib

chirurg ogólny, flebolog

w Nasmed

ocena 4,8 / 5  (4 opinii)

Laparoskopowe leczenie otyłości Warszawa - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą laparoskopowe leczenie otyłości w Warszawie na podstawie cenników z 4 placówek. Najniższa cena to 13000 zł za założenie regulowanej opaski żołądkowej laparoskopowo natomiast najwyższa cena w Warszawie wynosi do 29900 zł (laparoskopowe zespolenie omijające żołądek / by-pass gastryczny).

Ile kosztuje laparoskopowe leczenie otyłości w Warszawie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi laparoskopowe leczenie otyłości w warszawskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen laparoskopowe leczenie otyłości w Warszawie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 16 innych miastach. Sprawdź ceny laparoskopowe leczenie otyłości w innych miastach.

Pacjenci szukali zabiegu laparoskopowe leczenie otyłości w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Wołomin, Legionowo, Otwock, Grodzisk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki oraz Żyrardów.

Więcej na temat laparoskopowe leczenie otyłości