Leczenie kanałowe (endodoncja) Gdańsk

Inne placówki w pobliżu Gdańska

Lekarze wykonujący endodoncja - leczenie kanałowe w Gdańsku

W Gdańsku posiadamy w ofercie 3 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 7 różnych placówkach. Usługa leczenie kanałowe w Gdańsku jest najczęściej wykonywana przez stomatologa.

lek. dent. Adrian Przewoski

stomatolog

w Anna Dental Clinic

10 / 10
lek. dent. Oktawia Zacharek

endodonta

w Anna Dental Clinic

lek. dent. Alicja Paduszyńska

stomatolog

w Anna Dental Clinic

Endodoncja - leczenie kanałowe Gdańsk - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą endodoncja - leczenie kanałowe w Gdańsku na podstawie cenników z 7 placówek. Najniższa cena to 150 zł za powtórne leczenie kanałowe pod mikroskopem natomiast najwyższa cena w Gdańsku wynosi do 1800 zł (powtórne leczenie kanałowe pod mikroskopem).

Ile kosztuje endodoncja - leczenie kanałowe w Gdańsku?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi endodoncja - leczenie kanałowe w Gdańsk placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen endodoncja - leczenie kanałowe w Gdańsku

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Powtórne leczenie kanałowe pod mikroskopem
  Gdańsk, Szeroka 119
  za każdy kanał

  od 150 zł
  do 200 zł

  Sopot, Aleja Niepodległości 782 A
  (cena leczenia kanałowego + 50%)

  od 1000 zł
  do 1000 zł

  Gdańsk, Szymanowskiego 2

  od 1800 zł
  do 1800 zł

 • Powtórne leczenie kanałowe bez mikroskopu
  Gdynia, 10 Lutego 11
  (nie obejmuje zdjęcia RTG)

  od 650 zł
  do 1200 zł

  Gdańsk, Startowa 1
  (nie obejmuje zdjęcia RTG)

  od 650 zł
  do 1200 zł

 • Leczenie zęba 1 kanałowego pod mikroskopem
  Gdańsk, Szeroka 119

  od 900 zł
  do 1000 zł

  Gdynia, 10 Lutego 11

  800 zł

  Sopot, Aleja Niepodległości 782 A
  + wypełnienie

  1000 zł

  Gdańsk, Jana Pawła II 7
  Leczenie endodontyczne pierwotne zęba - trzonowego w mikroskopie zabiegowym etap I - od 827 zł Leczenie endodontyczne pierwotne zęba - trzonowego w mikroskopie zabiegowym etap II - od 827 zł

  od 827 zł
  do 827 zł

  Gdynia, Morska 127
  Leczenie endodontyczne pierwotne zęba - trzonowego w mikroskopie zabiegowym etap I - od 827 zł Leczenie endodontyczne pierwotne zęba - trzonowego w mikroskopie zabiegowym etap II - od 827 zł

  od 827 zł
  do 827 zł

  Gdańsk, Startowa 1

  800 zł

  Gdańsk, Szymanowskiego 2

  od 1300 zł
  do 1300 zł

Posiadamy również ofertę w 44 innych miastach. Sprawdź ceny endodoncja - leczenie kanałowe w innych miastach.

Endodoncja - leczenie kanałowe w Gdańsku - gdzie najlepiej?

Leczenie kanałowe jest proponowane pacjentom cierpiącym na zapalenie miazgi zęba. Podczas zabiegu w gabinecie stomatologicznym lekarz oczyszcza i wypełnia kanały zęba. Po leczeniu endodontycznym ząb staje się martwy, ale dalej może pełnić swoją funkcję. Leczenie przebiega w kilku etapach. Po każdym z nich należy przestrzegać zaleceń stomatologa. Martwe zęby z czasem zmieniają swój kolor, ale dzięki rozwiązaniom stomatologii estetycznej nie muszą odbiegać wyglądem od reszty zdrowego uzębienia.

Leczenie kanałowe w gdańskich gabinetach stomatologicznych

Przychodnia stomatologiczna Alfa Dent Dziunko oferuje leczenie kanałowe zębów przednich i bocznych. Placówka posiada certyfikat ISO 9001:2008, poświadczający o wysokiej jakości usług dentystycznych. Stomatolog dr Adrian Rybiński  wykonuje zabiegi endodontyczne u pacjentów ze zgorzelą miazgi zębów i wypełnia kanały gorącą gutaperką Bee Fill. W gabinecie prowadzone jest też leczenie zespołu Endo-Perio. Pacjenci mogą poddać się tu zabiegom chirurgicznym jamy ustnej, np. ekstrakcja zęba poprzez dłutowanie oraz wyłuszczenie torbieli zębopochodnych.

Stomatolog Marcin Drążyk z gabinetu stomatologicznego Dentus stosuje w leczeniu kanałowym nowoczesne systemy maszynowe do opracowania kanałów. Gabinet jest wyposażony w mikroskop Seliga. Stomatolodzy proponują leczenie kanałowe jako przygotowanie pod uzupełnienia protetyczne, jeśli korona zęba jest bardzo zniszczona. W takim przypadku dobrym rozwiązaniem są wkłady koronowe-korzeniowe. W Dentus można umówić się na profesjonalne czyszczenie zębów, piaskowanie zębów i skaling.

Leczeniem kanałowym zajmuje się też Centrum Stomatologiczne Curodental, posiadające udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Pracuje tu stomatolog Alicja Nowicka, która przed leczeniem kanałowym zaleca RTG panoramiczne lub punktowe zębów. Klinika oferuje również leczenie wad zgryzu estetycznymi aparatami ortodontycznymi. Z usług Curodental mogą korzystać zarówno dorośli, jak i dzieci, ponieważ klinika specjalizuje się w stomatologii dziecięcej.

Bałtycka Klinika Stomatologii Kosmetycznej Dental Spa posiada w ofercie leczenie kanałowe. Gabinet stomatologiczny dysponuje mikrosilnikiem endodontycznym, który służy do dokładnego pomiaru długości kanałów zębowych. Lekarz stomatologii dr Honorata Sroczyńska wykorzystuje podczas niektórych zabiegów stomatologicznych kamerę wewnątrzustną. Leczenie zębów jest bezbolesne dzięki znieczuleniu elektronicznemu aparatem sleeperone. Stomatolodzy wykonują tu takie zabiegi jak wybielanie zębów martwych i peeling zębów.

Stomatolog dr Kamila Świerczewska z Centrum Stomatologii Implantologicznej zajmuje się leczeniem kanałowym u dzieci i młodzieży. Stomatolodzy z kliniki rekonstruują korony zębów za pomocą wkładów koronowych Inla'y lub Onla'y. W placówce wykonywane są zabiegi z zakresu chirurgii szczękowej z zastosowaniem nowoczesnych urządzeń, np. piezosurgery do cięcia kości. Pacjenci z chorobami przyzębia mogą poddać się irygacji aparatem Water Pick.

Endodoncja - leczenie kanałowe jest w ofercie Centrum Esteticdental, gdzie pracuje stomatolog dr Justyna Gibas, która uczestniczyła w kursie pt. "Estetyczna odbudowa bezpośrednia - teoria i praktyka". Lekarz proponuje leczenie endodontyczne u pacjentów z głęboką próchnicą i zapaleniem miazgi zęba. Pacjenci, którzy nie są zadowoleni z wyglądu naturalnych zębów, mogą założyć w gabinecie licówki ceramiczne, a jeśli zęby są zbyt zniszczone na licówkę, mogą rozważyć korony pełnoceramiczne. W Esteticdental możliwa jest też odbudowa uzębienia na implantach, jeśli korzeni zębów nie uda się uratować podczas zabiegów endodontycznych.

Pacjenci szukali zabiegu endodoncja - leczenie kanałowe w pobliżu Gdańska, w miejscowościach: Rumia, Wejherowo oraz Starogard Gdański.

Więcej na temat endodoncja - leczenie kanałowe

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…