Dr Ziajka

Sopot, ul. Jana Jerzego Haffnera 12c(11 km od Gdańska)
9,3 / 10  •  Znakomita  •  66 opinii
 • Resekcja żołądka laparoskopowo od 18000 zł
 • Założenie opaski żołądkowej od 14000 zł
 • Laparoskopowe zespolenie omijające żołądek / by-pass gastryc... od 18000 zł
 • Konsultacja w zakresie leczenia otyłości od 200 zł

Leczenie otyłości Gdańsk - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą leczenie otyłości w Gdańsku na podstawie cenników z 2 placówek. Najniższa cena to 500 zł za regulacja opaski żołądkowej pod kontrolą RTG natomiast najwyższa cena w Gdańsku wynosi do 30500 zł (rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo).

Ile kosztuje leczenie otyłości w Gdańsku?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie otyłości w Gdańsk placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen leczenie otyłości w Gdańsku

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo
  Sopot, Jana Jerzego Haffnera 12c

  od 18000 zł
  do 25000 zł

  Gdańsk, Wileńska 44

  od 30500 zł
  do 30500 zł

 • Założenie regulowanej opaski żołądkowej laparoskopowo
  Sopot, Jana Jerzego Haffnera 12c
  cena nie obejmuje kosztu opaski

  od 14000 zł
  do 16000 zł

 • Laparoskopowe zespolenie omijające żołądek / by-pass gastryczny
  Sopot, Jana Jerzego Haffnera 12c

  od 18000 zł
  do 24000 zł

 • Leczenie otyłości balonem żołądkowym
  Gdańsk, Wileńska 44
  balon tylko półroczny.

  od 8500 zł
  do 8500 zł

 • Regulacja opaski żołądkowej pod kontrolą RTG
  Gdańsk, Wileńska 44

  od 500 zł
  do 500 zł

Posiadamy również ofertę w 15 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie otyłości w innych miastach.

Leczenie otyłości w Gdańsku - gdzie najlepiej?

Sala operacyjna w Swissmed Centrum Zdrowia S.A. Sala operacyjna w Swissmed Centrum Zdrowia S.A.

Leczenie otyłości w pierwszej kolejności obejmuje zmianę nawyków żywieniowych oraz wprowadzenie odpowiedniej dawki ruchu, co może być wspierane farmakoterapią. Dopiero, gdy te działania nie przyniosą oczekiwanych efektów w postaci spadku wagi pacjenta, rozważa się zabiegowe metody leczenia otyłości. Obecnie dostępnych jest wiele technik leczenia otyłości o różnym stopniu inwazyjności. Niektóre z nich są w pełni odwracalne, jak balonikowanie żołądka lub założenie regulowanej opaski na żołądek, inne natomiast, np. chirurgiczne usunięcie części żołądka, mają charakter nieodwracalny. Procedury z zakresu zabiegowego leczenia otyłości przeprowadza chirurg ogólny lub specjalista bariatrii. Zabiegowe techniki leczenia otyłości mają różne mechanizmy działania, wszystkie jednak charakteryzują się wysoką skutecznością.

Gdzie w Gdańsku prowadzone jest leczenie otyłości

Różne techniki zabiegowego leczenia problemu nadwagi i otyłości ma w swojej ofercie gdański Szpital Swissmed. Pacjenci Szpitala mogą skorzystać z małoinwazyjnego zabiegu założenia balonu żołądkowego, przeprowadzane są tam także zabiegi chirurgicznego leczenia otyłości metodą laparoskopowego założenia opaski na żołądek (LGB), mankietowej resekcji żołądka (LSG) oraz laparoskopowego ominięcia żołądka metodą Roux-en-Y. W placówce funkcjonuje także Poradnia Leczenia Otyłości, gdzie konsultacji specjalistycznych udziela interdyscyplinarny zespół, w skład którego wchodzą lekarz internista-dietetyk, chirurg, psycholog oraz endokrynolog.

Pacjenci ze wskazaniami do zabiegowego leczenia otyłości mogą udać się także do dr n. med. Wojciecha Czarzastego, specjalisty chirurgii ogólnej i gastroenterologa. Dr Czarzasty prowadzi leczenie otyłości z zastosowaniem balonu gastrycznego, wprowadzanego do żołądka pacjenta metodą endoskopową na okres sześciu miesięcy. W ofercie dr Czarzastego znajduje się także leczenie zespołu metabolicznego oraz zespołu jelita drażliwego.

Techniki operacyjnego leczenia otyłości ma w swojej ofercie także Prof. Dobosz i Partnerzy Klinika Medyczna, gdzie do w terapii problemu nadmiernej wagi wykorzystywany jest balon żołądkowy. Leczenie otyłości balonem żołądkowym w placówce przeprowadzane jest z zastosowaniem balonu firmy Orbera, w ofercie znajdują się także szeroki zakres procedur endoskopowych, w tym kolonoskopia (obrazowe badanie diagnostyczne jelita grubego) i sigmoidoskopia (badanie odbytnicy, esicy i części zstępnicy).

 

Sala operacyjna w Swissmed Centrum Zdrowia S.A. Sala operacyjna w Swissmed Centrum Zdrowia S.A.

Pacjenci szukali zabiegu leczenie otyłości w pobliżu Gdańska, w miejscowościach: Gdynia, Rumia, Wejherowo oraz Starogard Gdański.

Więcej na temat leczenie otyłości