Operacja i leczenie barku Gdańsk

Operacje i leczenie barku Gdańsk - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą operacje i leczenie barku w Gdańsku na podstawie cenników z 1 placówek. Najniższa cena to 5500 zł za otwarte nastawienie złamania i zespolenie obojczyka natomiast najwyższa cena w Gdańsku wynosi do 13500 zł (artroskopowe leczenie niestabilności stawu barkowego).

Ile kosztuje operacje i leczenie barku w Gdańsku?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacje i leczenie barku w Gdańsk placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen operacje i leczenie barku w Gdańsku

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Artroskopia diagnostyczna stawu barkowego
  Gdańsk, Wileńska 44

  od 13500 zł
  do 13500 zł

 • Artroskopowa rekonstrukcja stożka rotatorów z użyciem implantów
  Gdańsk, Wileńska 44
  Leczenie artroskopowa stożka niestabilności barku ( bez kosztu implantu)

  od 13500 zł
  do 13500 zł

 • Artroskopowe leczenie niestabilności stawu barkowego
  Gdańsk, Wileńska 44

  od 13500 zł
  do 13500 zł

 • Otwarte nastawienie złamania i zespolenie obojczyka
  Gdańsk, Wileńska 44
  Repozycja złamań z stabilizacją płytką i śrubami (bez kosztu implantu)

  od 5500 zł
  do 5500 zł

Posiadamy również ofertę w 19 innych miastach. Sprawdź ceny operacje i leczenie barku w innych miastach.

Operacje i leczenie barku w Gdańsku - gdzie najlepiej?

Staw barkowy ma stosunkowo prostą budowę anatomiczną. Składa się na niego głowa kości ramiennej oraz łopatka. Struktura ta cechuje się ogromnym zakresem ruchów (ograniczonych przez więzadła oraz mięśnie). W budowie stawu ramiennego (barkowego) wyróżniamy się ponadto wyrostek kruczy, szparę stawową i wyrostek barkowy. Przyczyn bólu barku może być bardzo wiele – począwszy od urazów mechanicznych i przeciążeniowych (np. w wyniku uprawiania sportu) aż do niewłaściwej postawy ciała i siedzącego trybu życia (które wpływają na osłabienie mięśni). Najczęściej wykonywane operacje w zakresie leczenia barku to artroskopowa rekonstrukcja pierścienia rotatorów, artroskopowa rekonstrukcja obrąbka stawowego i leczenie konfliktu podabarkowego, a także leczenie zwichnięć stawu ramiennego i złamań okołostawowych, leczenie zwichnięć stawu barkowo-obojczykowego i mostkowo-obojczykowego oraz leczenie złamań obojczyka. Lekarzem specjalistą w dziedzinie chorób stawów i kości jest lekarz ortopeda.

Operacje i leczenie schorzeń barku w Gdańsku

Rehasport Clinic w Gdańsku to wielospecjalistyczna placówka medyczna, specjalizująca się m.in. w zakresie diagnostyki i leczenia chorób ortopedycznych. Można udać się tu na konsultację specjalistyczną dotyczącą schorzeń barku, a także wykonać zabiegi operacyjne, związane ze stawem ramiennym, w tym artroskopię diagnostyczną barku, artroskopię stawu barkowego, rekonstrukcję obrąbka barku, otwartą rekonstrukcję więzozrostu oraz rekonstrukcję splotu ramiennego.

Lek. med. Maciej Laskowski jest specjalistą chirurgii urazowej i ortopedycznej, który w swojej ofercie ma operacje i leczenie barku. Ukończył studia na Akademii Medycznej w Gdańsku. Brał udział w licznych szkoleniach oraz konferencjach naukowych z zakresu operacyjnego leczenia barku, m.in. „Kończyna górna – zagadnienia wybrane” oraz „Choroby metaboliczne tkanki kostnej i stawów oraz reumoortopedii”. W swojej praktyce lekarskiej przeprowadza m.in. artroskopię operacyjną stawu barkowego oraz artroskopię diagnostyczną barku.

NZOZ ORTOPEDIA w Gdańsku to ośrodek medyczny, świadczący usługi z zakresie leczenia chorób i urazów układu kostno – stawowego. W placówce można odbyć konsultację specjalistyczną dotyczącą schorzeń barku – w trakcie trwania której lekarz zdiagnozuje uraz, a także przeprowadzić dalsze leczenie. Wykonuje się tu liczne zabiegi operacyjne, związane ze stawem barkowym m.in.: artroskopię diagnostyczną barku, artroskopię operacyjną stawu barkowego oraz rekonstrukcję obrąbka barku.

Pacjenci szukali zabiegu operacje i leczenie barku w pobliżu Gdańska, w miejscowościach: Sopot, Gdynia, Rumia, Wejherowo oraz Starogard Gdański.

Więcej na temat operacje i leczenie barku

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…