MapaGinekologow.pl

Warszawa, Łódź, Wrocław i 17 innych miast
9,4 / 10  •  Znakomita
  • Konsultacja ginekologiczna 
    75 zł taniej!

Plastyka pochwy w Gdańsku - gdzie najlepiej?

Sala operacyjna w Swissmed Centrum Zdrowia S.A. Sala operacyjna w Swissmed Centrum Zdrowia S.A.

Plastyka pochwy (inaczej waginoplastyka) polega na korekcji szerokości pochwy i służy przywróceniu prawidłowego wyglądu oraz poprawieniu funkcji powierzchownych i głębokich tkanek, tworzących krocze. Waginoplastyce najczęściej poddają się kobiety, u których doszło do nieprawidłowego gojenia się ran porodowych (z pozostawieniem szerokich blizn). W przypadku, jeśli korekcja pochwy dotyczy osób w wieku okołomenopauzalnym, konieczne jest wcześniejsze miejscowe zastosowanie estrogenów. Operacja plastyki pochwy trwa od 30 do 90 minut i wykonywana jest w znieczuleniu ogólnym. Przeprowadza ją lekarz specjalista ginekolog lub chirurg plastyczny. Przy operacji używane są szwy rozpuszczalne.

Ośrodki medyczne w Gdańsku, w których wykonać można zabieg plastyki pochwy

PERFECT MEDICA to gdańska placówka medyczna, mająca w swojej ofercie zabiegi z zakresu ginekologii operacyjnej. Można poddać się tu operacji plastyki pochwy, a także innym zabiegom ginekologii estetycznej i rekonstrukcyjnej m.in. liftingowi pochwy i krocza, hymenotomii (przecięciu z utworzeniem otworu lub wycięciu błony dziewiczej) i plastyce łechtaczki, w placówce wykonać można także operację zmniejszenia warg sromowych, rewitalizację krocza oraz powiększanie punktu G.

W Gdyni (ok. 22 km od Gdańska) znajduje się ośrodek medyczny HOLISTIC CLINIC, w którym świadczone są usługi z zakresu ginekologii estetycznej. Oprócz klasycznego zabiegu plastyki pochwy (waginoplastyki), można wykonać tu także zabieg laserowej rewitalizacji pochwy, przeprowadzany za pomocą lasera CO2 MonaLisa Touch. Do innych zabiegów ginekologii estetycznej, oferowanych przez placówkę, zaliczyć można modelowanie i rewitalizację warg sromowych, wypełnianie warg sromowych większych, lipolizę wzgórka łonowego oraz plastykę warg sromowych (labioplastykę).

Dr Pernak w Gdańsku to klinika medycyny estetycznej, świadcząca również usługi z zakresu chirurgii plastycznej. Z zakresu ginekologii estetycznej wykonywane są tu zabiegi plastyki pochwy (waginoplastyki) oraz plastyki warg sromowych. Każdy z zabiegów operacyjnych w placówce medycznej Dr Pernak poprzedzany jest konsultacją specjalistyczną, opartą na wywiadzie lekarskim, w trakcie trwania której lekarz wspólnie z pacjentem ustala szczegóły operacji oraz postępowania pooperacyjnego.

 

Sala operacyjna w Swissmed Centrum Zdrowia S.A. Sala operacyjna w Swissmed Centrum Zdrowia S.A.

Pacjenci szukali zabiegu plastyka pochwy w pobliżu Gdańska, w miejscowościach: Sopot, Gdynia, Rumia, Wejherowo oraz Starogard Gdański.

Więcej na temat plastyka pochwy

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…