Usuwanie zmarszczek laserem Gdańsk

Cambridge Medical

Gdańsk, ul. Jaśkowa Dolina 132 lok. 9
9,9 / 10  •  Znakomita  •  214 opinii
  • Szyja + dekolt - usuwanie zmarszczek laserem 1300 zł
  • Twarz + dekolt - usuwanie zmarszczek laserem 1300 zł
  • Piersi - usuwanie zmarszczek laserem od 600 zł
  • Ramiona - usuwanie zmarszczek laserem od 600 zł
  • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej bezpłatnie

Inne placówki w pobliżu Gdańska

Lekarze wykonujący laserowe usuwanie zmarszczek w Gdańsku

W Gdańsku posiadamy w ofercie 3 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 5 różnych placówkach. Usługa laserowe usuwanie zmarszczek w Gdańsku jest najczęściej wykonywana przez dermatologa i lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej.

dr n. med. Mikołaj Pernak

chirurg plastyczny, chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Piękno i Medycyna Dr Pernak

9,0 / 10
lek. dent. Marta Sut

stomatolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Cambridge Medical

mgr Nicol Coghen

magister pielęgniarstwa

w Cambridge Medical

Laserowe usuwanie zmarszczek Gdańsk - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą laserowe usuwanie zmarszczek w Gdańsku na podstawie cenników z 5 placówek. Najniższa cena to 400 zł za okolice oczu - usuwanie zmarszczek laserem natomiast najwyższa cena w Gdańsku wynosi do 2000 zł (okolice oczu - usuwanie zmarszczek laserem).

Ile kosztuje laserowe usuwanie zmarszczek w Gdańsku?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi laserowe usuwanie zmarszczek w Gdańsk placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen laserowe usuwanie zmarszczek w Gdańsku

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 27 innych miastach. Sprawdź ceny laserowe usuwanie zmarszczek w innych miastach.

Laserowe usuwanie zmarszczek w Gdańsku - gdzie najlepiej?

Laserowe usuwanie zmarszczek zwane jest również zabiegiem fotoodmładzania i dotyczy skóry twarzy, szyi, dekoltu oraz dłoni. Jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. W metodzie tej stosuje się różnego rodzaju systemy laserowe (laser KTP, laser neodymowo-yagowy Nd:YAG, laser ablacyjny CO2, laser frakcyjny CO2 oraz tzw. intensywne źródła światła (IPL, VPL). Efekty laserowego usuwania zmarszczek widoczne są już po pierwszym zabiegu, jednak czasami może być konieczne wykonanie serii kilku zabiegów. Zabieg laserowego usuwania zmarszczek wykonywany jest bez znieczulenia lub przy zastosowaniu znieczulenia miejscowego. Trwa od 15 do 60 minut i wykonuje go lekarz specjalista medycyny estetycznej. Zabieg przyczynia się również do wyrównania kolorytu skóry i zwiększenia jej napięcia.

Laserowe usuwanie zmarszczek – placówki w Gdańsku, które mają zabieg w swojej ofercie

Centrum Zdrowia i Piękna H&B MED w Gdańsku to placówka medyczna, specjalizująca się w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej, która w swojej ofercie ma zabieg laserowego usuwania zmarszczek. Do zabiegu w ośrodku tym używa się laserów Syneron eMAX (zabieg Triniti), frakcyjnego CO2, frakcyjnego SCITON oraz lasera Zaffiro. Doboru odpowiedniego sprzętu dokonuje lekarz specjalista w trakcie konsultacji poprzedzającej zabieg.

Centrum Medycyny Estetycznej Laseroterapii La Nika w Gdańsku to ośrodek, świadczący usługi medyczne z zakresu medycyny estetycznej. Zmarszczki w placówce tej likwidowane są m.in. za pomocą iniekcji preparatów zawierających kwas hialuronowy oraz lasera frakcyjnego Icon Lux 1540 firmy Palomar. Oprócz usuwania zmarszczek w klinice tej laser Icon Lux 1540 stosowany jest także do usuwanie blizn (potrądzikowych, pourazowych, pooparzeniowych, pooperacyjnych), obkurczenia powłok brzusznych po ciąży oraz likwidacji rozstępów.

Clinica Dermatologica w Gdańsku to placówka medyczna, która w swojej ofercie posiada zabiegi związane z szeroko pojętą estetyką ciała. Laserowe usuwanie zmarszczek wykonywane jest tu ca pomocą lasera KTP, lasera neodymowo-yagowego, lasera ablacyjny CO2 oraz lasera frakcyjny CO2. Oprócz likwidacji zmarszczek, użycie powyższych laserów daje także efekt odmłodzenia i regeneracji skóry oraz zwiększenia jej napięcia (poprzez oddziaływanie na kolagen).

Pacjenci szukali zabiegu laserowe usuwanie zmarszczek w pobliżu Gdańska, w miejscowościach: Gdynia, Rumia, Wejherowo oraz Starogard Gdański.

Więcej na temat laserowe usuwanie zmarszczek

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…