Powiększanie penisa kwasem hialuronowym Gdańsk

Lekarze wykonujący powiększanie penisa kwasem hialuronowym w Gdańsku

W Gdańsku posiadamy w ofercie 4 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 3 różnych placówkach. Usługa powiększanie penisa kwasem w Gdańsku jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, urologa, chirurga plastycznego i lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej.

dr n. med. Maciej Jarosz

urolog, androlog

w Diamond Clinic

10 / 10
dr n. med. Artur Ruciński

urolog

w MINI-MEDICA dr Ruciński

9,4 / 10
lek. Grzegorz Kaźmierowski

chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Ultraderm

9,1 / 10
dr n. med. Tomasz Drabarek

urolog, androlog

w Diamond Clinic

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym Gdańsk - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury powiększanie penisa kwasem hialuronowym w 3 placówkach w Gdańsku. Najniższa cena wynosi 3500 zł w MINI-MEDICA dr Ruciński, najwyższa to 5000 zł, natomiast średni koszt to 4167 zł.

Ile kosztuje powiększanie penisa kwasem hialuronowym w Gdańsku?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi powiększanie penisa kwasem hialuronowym w Gdańsk placówkach:

Posiadamy również ofertę w 10 innych miastach. Sprawdź ceny powiększanie penisa kwasem hialuronowym w innych miastach.

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym w Gdańsku - gdzie najlepiej?

Skuteczne powiększanie penisa jest możliwe przy wykorzystaniu różnych technik zabiegowych: chirurgicznej operacji podcięcia więzadeł wieszadłowych, przeszczepu własnego tłuszczu pacjenta do prącia oraz iniekcji preparatów kwasu hialuronowego – najczęściej są to Macrolane lub Desirial. Ta ostatnia metoda polega na iniekcji do prącia wypełniacza w postaci żelu, który umożliwia zarówno wydłużenie, jak i pogrubienie penisa. Preparaty takie są biokompatybilne, dlatego ryzyko powikłań czy działań niepożądanych jest znikome. Zabieg powiększania penisa kwasem hialuronowym przeprowadza najczęściej specjalista chirurgii plastycznej lub lekarz urolog w warunkach ambulatoryjnych, przy zastosowaniu znieczulenia miejscowego. Efekty procedury, trwającej około 30 minut, są natychmiastowe i utrzymują się przez okres około dwóch lat – w tym czasie preparat jest stopniowo wchłaniany przez organizm.

Gdzie w Gdańsku można powiększyć penisa kwasem hialuronowym?

Zabiegi zwiększania rozmiarów prącia na drodze iniekcji preparatów kwasu hialuronowego wykonywane są w Gabinecie Urologicznym dr n. med. Artura Rucińskiego, absolwenta Wydziału Lekarskiego gdańskiej AM oraz specjalisty urologa FEBU (Fellow of European Board of Urology). Dr Ruciński przeprowadza powiększanie penisa także z zastosowaniem autoprzeszczepu własnej tkanki tłuszczowej pacjenta oraz poprzez chirurgiczne przecięcie więzadeł wieszadłowych. W jego ofercie znajdują się także inne procedury urologii zabiegowej, w tym obrzezanie, wydłużenie wędzidełka prącia i wazektomia.

Na powiększanie penisa można udać się także do kliniki Ultraderm w Gdańsku-Kowalach, gdzie dostępny jest szeroki wachlarz zabiegów, dedykowanych mężczyznom. Oprócz wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego w zabiegach zwiększania rozmiaru prącia stosowany jest tu również lipotransfer, a w zakresie urologii estetycznej placówka oferuje też laseroterapię zmian w obrębie napletka, penisa i moszny, obrzezanie laserowe i bezkrwawą techniką RF oraz laserowe wybielanie krocza i moszny.

Również gabinet medycyny estetycznej Dr Pernak ma w swojej ofercie powiększanie penisa kwasem hialuronowym, wykonywane z wykorzystaniem preparatu Macrolane. Przeprowadzający zabiegi lek. med. Mikołaj Pernak, specjalista chirurgii ogólnej II stopnia, systematycznie poszerza swoją wiedzę na temat zabiegów estetycznych, także z wykorzystaniem wypełniaczy: był m.in. uczestnikiem zaawansowanego kursu na temat iniekcji preparatu Macrolane w zabiegach powiększania penisa „The Macrolane Masterclass, a Clinical Workshop in Theory and Practical Application of Macrolane VRF in the Indication of Penile Enhancement” w Sztokholmie.

Pacjenci szukali zabiegu powiększanie penisa kwasem hialuronowym w pobliżu Gdańska, w miejscowościach: Sopot, Gdynia, Rumia, Wejherowo oraz Starogard Gdański.

Więcej na temat powiększanie penisa kwasem hialuronowym

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…