Podniesienie piersi Gdańsk - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury podniesienie piersi w 2 placówkach w Gdańsku. Najniższa cena wynosi 16000 zł w Piękno i Medycyna Dr Pernak, najwyższa to 17500 zł, natomiast średni koszt to 16750 zł.

Ile kosztuje podniesienie piersi w Gdańsku?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi podniesienie piersi w Gdańsk placówkach:

Posiadamy również ofertę w 20 innych miastach. Sprawdź ceny podniesienie piersi w innych miastach.

Podniesienie piersi w Gdańsku - gdzie najlepiej?

Operację podniesienia piersi (mastopeksję) wykonuje się w przypadku ich zwiotczenia, opadnięcia i utraty jędrności. Polega ona na wykonaniu cięcia wokół brodawki sutkowej, które pozwoli na usunięcie nadmiaru skóry, oraz odpowiednie wymodelowanie kształtu i położenia biustu. Przed procedurą niezbędna jest konsultacja, w trakcie której chirurg plastyczny poinformuje pacjentkę o koniecznych cięciach, bliznach, przewidywanym efekcie oraz okresie rekonwalescencji. Wśród efektów zabiegu wymienia się m.in. ujędrnienie piersi oraz redukcję asymetrii biustu. Po operacji rany goją się przez około 14 dni. Powrót do aktywności fizycznej wynosi około 3 miesięcy, a przez około 6 miesięcy należy unikać opalania oraz korzystania z solarium.

Podniesienie opadającego biustu w Gdańsku – gdzie można udać się na zabieg

Zabieg podniesienia opadającego biustu wykonać może dr hab. n. med. Alicja Rynkielska, chirurg plastyczny. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Oprócz zabiegu mastopeksji przeprowadza również procedurę zmniejszenia piersi. Udać się do niej można również na korekcję brodawek piersiowych (zarówno w znieczuleniu miejscowym, jak i ogólnym). Jej oferta obejmuje także m.in. labioplastykę, uzupełnienie objętości tkanek twarzy własną tkanką tłuszczową pacjenta metodą Colemana oraz korekcję uszu, nosa i powiek.

Podniesienie piersi jest również możliwe do przeprowadzenia w Klinice Perfect Medica, która funkcjonuje od 1998 roku. Świadczona jest w niej cała gama usług z zakresu m.in. chirurgii plastycznej. W ośrodku kobiety poddać się mogą także operacji powiększenia i zmniejszenia biustu. Oferta Kliniki obejmuje również odtworzenie brodawki oraz usunięcie implantów z piersi.

W Gdańsku na podniesienie piersi udać się można również do dr n. med. Karoliny Kondej, specjalistki z zakresu chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej, która doświadczenie zawodowe zdobywała w Klinice Chirurgii Plastycznej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Oprócz podnoszenia piersi wykonuje także ich powiększanie z zastosowaniem silikonowych implantów oraz autologicznego przeszczepu tłuszczu (możliwość wykonania zabiegu łączonego – powiększenia i podnoszenia piersi) i zmniejszanie biustu. Z zakresu chirurgii piersi przeprowadza także zabiegi usunięcia implantów piersiowych, korekcji brodawki sutkowej oraz kapsulotomii jednostronnej.

Pacjenci szukali zabiegu podniesienie piersi w pobliżu Gdańska, w miejscowościach: Sopot, Gdynia, Rumia, Wejherowo oraz Starogard Gdański.

Więcej na temat podniesienie piersi

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…