Lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej Katowice

Inne placówki w pobliżu Katowic

Lekarze wykonujący lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej w Katowicach

W Katowicach posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 16 różnych placówkach. Usługa lipoliza iniekcyjna w Katowicach jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

lek. Krystyna Lubelska

specjalista dermatolog, lekarz medycyny estetycznej

w Skin Laser Lubelscy - Katowice

ocena 5,0 / 5  (3 opinii)

Lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej Katowice - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej w Katowicach na podstawie cenników z 16 placówek. Najniższa cena to 200 zł za plecy - lipoliza iniekcyjna natomiast najwyższa cena w Katowicach wynosi do 2500 zł (belkyra - 1 ampułka).

Ile kosztuje lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej w Katowicach?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej w katowickich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej w Katowicach

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 40 innych miastach. Sprawdź ceny lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej w innych miastach.

Pacjenci szukali zabiegu lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej w pobliżu Katowic, w miejscowościach: Sosnowiec, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Będzin, Mysłowice, Ruda Śląska, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Piekary Śląskie, Tychy, Zabrze, Jaworzno, Oświęcim, Zawiercie, Rybnik oraz Jastrzębie-Zdrój.

Więcej na temat lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej