Lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej Kraków

Olśnij swoją urodą

W ramach “Olśnij swoją urodą” przygotowaliśmy dla Was szczegółowe omówienie trzech kluczowych zabiegów, które nie tylko podkreślają urodę, ale również wpływają na zdrowie i samopoczucie.

Zabiegi te to:

  • operacja plastyczna powiek,
  • bonding zębów
  • zabiegi z użyciem botoksu.

Podczas naszych spotkań z ekspertami, dowiecie się wszystkiego na temat przebiegu tych zabiegów, ich wskazań i przeciwwskazań oraz innych istotnych informacji. Oto krótki zarys każdego z nich:

Akcja Otyłość

Zdobądź wiedzę, wykonaj test i przekonaj się, czy dotyczy Cię problem otyłości.

Inne placówki w pobliżu Krakowa

Lekarze wykonujący lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej w Krakowie

W Krakowie posiadamy w ofercie 6 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 13 różnych placówkach. Usługa lipoliza iniekcyjna w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej i dermatologa.

lek. Marta Librant-Suska

lekarz chorób wewnętrznych, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Centrum DER-MED Kraków

lek. Agnieszka Moncznik

chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Klinika Dermatologii Estetycznej i Laseroterapii MEDICOR

dr n. med. Karolina Kozicka

dermatolog

w Lea Clinic

lek. Wojciech Graca

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Alfamedica Klinika Medycyny Estetycznej

lek. Ewelina Styczyńska-Kowalska

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, lekarz rehabilitacji medycznej

w Dr Kowalska Clinic

lek. Marta Wójcik

ginekolog-położnik

w Euromedica

Lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej Kraków - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej w Krakowie na podstawie cenników z 13 placówek. Najniższa cena to 250 zł za dermastabilon - 1 ampułka natomiast najwyższa cena w Krakowie wynosi do 2000 zł (podbródek - lipoliza iniekcyjna).

Ile kosztuje lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej w Krakowie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej w krakowskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej w Krakowie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 45 innych miastach. Sprawdź ceny lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej w innych miastach.

Lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej w Krakowie - gdzie najlepiej?

Gabinet zabiegowy w Klinika Dermatologii Estetycznej i Laseroterapii MEDICOR Gabinet zabiegowy w Klinika Dermatologii Estetycznej i Laseroterapii MEDICOR

Lipolioza iniekcyjna jest rozwiązaniem dla osób, które bez użycia skalpela i operacji chcą pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej ze swojego ciała. Zabieg polega na wstrzyknięciu specjalnego preparatu o dużej zawartości fosfatydylocholiny prosto w złogi tłuszczu. Rozpoczyna to reakcję chemiczną, której efektem jest rozkład tłuszczu i usunięcie go w naturalny osób. Nieinwazyjna lipoliza iniekcyjna pozwala na modelowanie całej sylwetki, w tym także miejsc, gdzie ilość tkanki jest stosunkowo mała, np. w okolicach podbródka lub pach. Zabieg polecany jest też osobom, którym za pomocą diety i ćwiczeń udało się zrzucić zbędne kilogramy, ale w niektórych miejscach pozostał nagromadzony tłuszcz. Kilka dni po zbiegu w operowanym obszarze mogą utrzymywać się zaczerwienienia oraz opuchlizna. Zabieg można powtarzać kilkakrotnie, aż do uzyskania satysfakcjonujących wyników. Przerwy powinny wynosić co najmniej około dwóch miesięcy.

Krakowskie kliniki w walce ze zbędnym tłuszczem

Jednym z prywatnych gabinetów medycznych, w którym stosuje się lipolizę iniekcyjną, jest klinika Urody Villa Dermatica. Pracuje tutaj lek. med. Ewa Marzec, która lekarski dyplom zdobyła na Akademii Medycznej w Krakowie. Doktor jest specjalistką I i II stopnia z dermatologii i wenerologii, doświadczenie zawodowe zbierała jako asystent, a następnie starszy asystent na Oddziale Dermatologii Szpitala im. Żeromskiego w Krakowie. Tutaj do lipolizy używa się preparatu Lipostabil. Lipolizą iniekcyjną zajmuje się także Instytu Bielenda Professional. Pacjenci przybywający to tego gabinetu w centrum Krakowa poza lipolizą mogą skorzystać także z innych zabiegów modelujących sylwetkę, takich jak LipoSchock czy mezoterapia. W klinice pracuje lek. med. Agnieszka Moncznik, wychowanka Collegium Lekarskiego UJ. Lekarz brała udział w zjazdach szkoleniowych organizowanych przez Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, którego jest członkiem. Lek. med. Robert Świercz swoje wykształcenie zdobył na wydziale Lekarskim Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Jest członkiem Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych.

Kolejna placówka, która w swojej ofercie ma lipolizę iniekcyjną, to Dermatologia Estetyczna Renata Budzicz. Doktor należy do Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Posiada certyfikaty od Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Q-Med Ethetics i innych. W swoim gabinecie zajmuje się także problemami zwiotczałej i przebarwionej skóry. Lipoliza to także metoda stosowana w Ośrodku Medycznym Osteomed. Pprócz lipolizy, pacjenci niezadowoleni z nadmiaru tkanki tłuszczowej w swoim ciele mogą także poddać się zabiegom CoolSculpting przeprowadzanym za pomocą systemu Zeltic.

Nieinwazyjne modelowanie sylwetki w Krakowie

Gabinet zabiegowy w Lea Clinic Gabinet zabiegowy w Lea Clinic

Centrum Medycyny Estetycznej do nieinwazyjnego modelowania sylwetki używa preparatu Aqualyx, który w Polsce został dopuszczony do użytku już w 2010r. Zaletą tego preparatu jest możliwość powtórzenia zabiegu już po dwóch, trzech tygodniach. Centrum oferuje także wzmocnienie efektów iniekcji za pomocą drenażu limfatycznego lub zewnętrznymi ultradźwiękami. Z preparatu Aqualyx korzysta także Dermedika – Gabinet Dermatologii Estetyznej i Kosmetologii. Zabiegi na pośladkach, udach, brzuchu i w innych częściach ciała wykonuje tutaj dr Filip Reś, specjalista II stopnia chirurgii ogólnej. Ukończył Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, w późniejszym okresie przez kilka lat pracował jako wykładowca na tej uczelni.

Więcej na temat lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…