Ars Estetica Warszawa

9,6 / 10   •   Znakomita   •  468 opinii
 • Klinika Ars Estetica Warszawa
 • Klinika Ars Estetica Warszawa
 • Klinika Ars Estetica Warszawa
 • Klinika Ars Estetica Warszawa
 • Klinika Ars Estetica Warszawa
 • Klinika Ars Estetica Warszawa
 • Klinika Ars Estetica Warszawa
 • Klinika Ars Estetica Warszawa
 • Klinika Ars Estetica Warszawa
 • Klinika Ars Estetica Warszawa
Warszawa, ul. Jaktorowska 5/ lok. U1
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej • od 200 zł
 • Konsultacja flebologiczna • od 150 zł
 • Konsultacja w zakresie ginekologii estetycznej • 200 zł
Pełny cennik usług »

Opis placówki

Klinika Ars Estetica dysponuje szerokim spectrum urządzeń medycznych, przeznaczonych m.in. do nieinwazyjnych zabiegów modelowania sylwetki, poprawy kondycji skóry oraz leczenia zmian naczyniowych i pigmentacyjnych. Zabiegi przeprowadzane są przez doświadczonych specjalistów chirurgii naczyniowej, chirurgii ogólnej, medycyny estetycznej i kosmetologii.

Oferujemy szereg systemów laserowych, w tym zaawansowany technologicznie laser Nd:Yag/KTP V-laser oraz laser frakcyjny Co2. Systemy te wykorzystywane są w celu odmładzania twarzy i ciała, przy usuwaniu przebarwień, rozstępów i różnego rodzaju blizn (w tym pooperacyjnych, potrądzikowych, pourazowych) oraz do leczenia trądziku i zmian naczyniowych. Lasery diodowe wykorzystujemy przy zabiegach usuwania zbędnego owłosienia, a także do do laserowego leczenia nadpotliwości pach.

Oferujemy laserowe zabiegi leczenia żylaków kończyn dolnych (EVLT) z zastosowaniem najnowocześniejszych laserów endoluminalnych o długości fali 1470 nm. Dysponujemy również innowacyjnym urządzeniem do ablacji żylaków parą wodną – Steam Vein Sclerosis (SVS).

Posiadamy bogatą gamę urządzeń i preparatów odmładzających skórę twarzy i ciała. Wypełniamy zmarszczki preparatami na bazie kwasu hialuronowego, wykorzystując przy tym produkty renomowanych firm, tj. Juvederm, Restylane i Surgiderm, a także Perfecta Derm oraz Neauvia Organic. Kwas hialuronowy stosujemy również w celu modelowania i powiększania ust, z kolei zmarszczki mimiczne najczęściej niwelujemy poprzez iniekcje toksyny botulinowej (Botoxu).

Oprócz zabiegów laserowych, w celu poprawy kondycji skóry korzystamy także z terapii z użyciem osocza bogatopłytkowego, wykonując zabiegi Regeneris oraz Proteal.

Usuwamy zbędną tkankę tłuszczową w sposób nieinwazyjny, przy wykorzystaniu energii fal radiowych (Maximus TriLipo RF), a także poprawiamy napięcie skóry przy pomocy technologii Zaffiro. Modelujemy sylwetkę i walczymy z cellulitem przy zastosowaniu szeregu metod, w tym zabiegów z użyciem aparatu Liposhock, w którym łączą się technologie miejscowej ultradźwięków i fali uderzeniowej.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Dysponujemy bogatym wyposażeniem naszych gabinetów. Sukcesywnie nabywamy kolejne urządzenia medyczne, dzięki czemu poszerzamy gamę świadczonych usług. Nasi pacjenci mogą liczyć na nowatorskie metody leczenia oraz dostęp do najnowszych technik zabiegowych. Wśród wykorzystywanych przez nas sprzętów medycznych można wymienić, między innymi:

 • Steam Vein Sclerosis – innowacyjne urządzenie francuskiej firmy Cerma, przeznaczone do leczenia żylaków kończyn dolnych metodą ablacji parą wodną. Dzięki jego zastosowaniu nasi specjaliści zamykają kręte poszerzenia żylne umiejscowione bezpośrednio pod skórą.
 • V-laser – laser Nd:Yag/KTP amerykańskiej firmy Iridex/Laserscope. Zastosowano w nim dwie długości fali (532 nm oraz 1064 nm), dzięki czemu system umożliwia oddziaływanie na struktury położone na różnej głębokości. Laser został wyposażony w unikalny system chłodzenia zintegrowany z głowicą zabiegową.
 • Laser diodowy do epilacji laserowej – laser o długości fali 810 nm. Jest wykorzystywany do zabiegów usuwania zbędnego owłosienia.
 • Laser frakcyjny CO2 - urządzenie do wygładzania skóry. Promieniowanie emitowane z głowicy jest podzielone na tysiące maleńkich strumieni o wysokiej energii, które wnikają do głębokich warstw skóry właściwej. W miejscu emisji lasera powstają mikroskopijne otworki otoczone zdrową tkanką, co stanowi bezpośrednią symulację skóry do intensywnej regeneracji. Efektem zabiegu z zastosowaniem lasera frakcyjny CO2 jest lifting skóry i szybka poprawa jej napięcia a także wyraźna redukcja drobnych zmarszczek czy głębokich blizn potrądzikowych.
 • LipoShock – aparatura do modelowania sylwetki energią fal ultradźwiękowych. Terapia z jej użyciem to ESWT (Extracorporeal Shock Wave Therapy), a konsekwencją zabiegu jest lepsze ukrwienie tkanki, redukcja cellulitu oraz wzrost metabolizmu i odżywienia obszaru poddanego działaniu urządzenia.
 • Zaffiro – urządzenie przeznaczone do stymulacji kolagenu. Jego technologia polega na emitowaniu światła podczerwonego (IR) o długości fali 750-1800 nm, co wywołuje przegrzanie włókien kolagenowych, a w efekcie ich skurczenie się i poprawę napięcia skóry.
 • FaceLab – aparat stosowany przy kompleksowej pielęgnacji twarzy (w tym delikatnego obszaru ust oraz oczu). Jego technologia stanowi kombinację czterech technik zabiegowych: peelingu wodnego, ultradźwięków, fali radiowej oraz światła podczerwonego IR. Urządzenie zdobyło nagrodę dla najlepszego zabiegu z zakresu medycyny estetycznej – Prix de Beaute, przyznawaną przez magazyn „Cosmopolitan”.
 • Laser diodowy 980nm – służący do zabiegów leczenia nadmiernej potliwości pach.
 • Maximus TriLipo – urządzenie stosowane w zabiegach niwelowania depozytów tkanki tłuszczowej oraz poprawy napięcia i elastyczności skóry. Działa jednocześnie na skórze, tłuszczu i mięśniach, a dzięki trzem głowicom może być wykorzystywane zarówno w zabiegach na twarz, jak i na ciało. Posiada dwie opatentowane technologie: TriLipo™ RF, bazująca na energii fal radiowych, uwalniających płynny tłuszcz z komórek poprzez podgrzewanie podskórnej tkanki tłuszczowej, a także stymulujących powstawanie nowych włókien kolagenowych; TriLipo DMA (dynamiczna aktywacja mięśni), wpływająca na skurcze mięśni, wypychanie komórek tłuszczu do góry i poprawę drenażu tłuszczu.
 • Dermapen™ – zaawansowane technologicznie urządzenie do frakcyjnego mikronakłuwania skóry. Zabieg z jego użyciem w naturalny sposób stymuluje odnowę skóry. Aparat działa na zasadzie tworzenia mikrourazów (pulsujące igły automatycznie nakłuwają skórę), które pobudzają procesy regeneracji.

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

Dokładamy wszelkich starań, by zapewnić pacjentom najwyższą jakość usług. Aktualizujemy swoją wiedzę i zdobywamy nowe doświadczenia, uczęszczając na kursy i szkolenia, a także uczestnicząc w konferencjach naukowych. Pracujemy wyłącznie na najwyższej klasy sprzęcie, co pozwala nam oferować procedury szybkie, bezbolesne i skuteczne. W celu zapewnienia odwiedzającym nas pacjentom poczucia bezpieczeństwa i wygody przygotowaliśmy dla nich kilka udogodnień:

 • Nowoczesna klinika – zabiegi przeprowadzamy w doskonale wyposażonej klinice. Jej wnętrza są zaprojektowane z dużym wyczuciem smaku, tak by nasi goście czuli się w niej dobrze, mając przy tym pewność, że przebywają w miejscu, w którym dobre samopoczucie pacjentów to priorytet.
 • Komfortowa poczekalnia – czas oczekiwania na konsultację bądź zabieg pacjenci spędzają w przytulnej, elegancko urządzonej poczekalni. Stylowe wnętrza w stonowanej kolorystyce pozwalają naszym gościom zrelaksować się i odprężyć, a wygodne szerokie kanapy zapewniają im pełen komfort. Pobyt w poczekalni dodatkowo umilają im interesujące czasopisma oraz przygotowany dla nich poczęstunek w postaci owoców.
 • Parking dla pacjentów – w okolicy kliniki znajdują się miejsca parkingowe oraz płatny parking strzeżony.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Ars Estetica Warszawa w Warszawie.

Poniższy cennik ma charakter poglądowy i przedstawione ceny mogą ulegać zmianie.
Ostateczną cenę leczenia podaje lekarz podczas konsultacji i zależy ona od zakresu usług.
 • Konsultacje

  Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej
  chirurgia estetyczna
  od 200 do 250 
  Konsultacja flebologiczna
  Konsultacja flebologiczna bez USG Doppler - 150 zł
  Konsultacja flebologiczna z USG Doppler - 300 zł - 350 zł
  od 150 do 350 
  Konsultacja w zakresie ginekologii estetycznej
  200
  Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej
  od 150 do 300 
  Konsultacja z zakresu medycyny anty-aging
  od 150 do 300 
 • Chirurgia plastyczna

 • Urologia

 • Ginekologia estetyczna

 • Chirurgia naczyniowa i flebologia

 • Medycyna regeneracyjna

 • Medycyna estetyczna

 • Diagnostyka i badania


Opinie z internetu

Placówka Ars Estetica Warszawa została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 9,6 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 468 opinii użytkowników z 3 różnych źródeł internetowych.

9,6
/ 10
Znakomita
468 ocen z 3 źródeł
4,7 / 5
(55 ocen placówki na Kliniki.pl)
Znakomita:
(38)
(38)
Bardzo dobra:
(16)
(16)
Dobra:
(0)
(0)
Słaba:
(0)
(0)
Bardzo słaba:
(0)
(0)
4,7 / 5
(98 ocen placówki na Google.pl)
5,0 / 5
(316 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Ocena Kliniki.pl

"Ars Estetica ma dwie siedziby - jedną w Warszawie, drugą we Wrocławiu. Obie kliniki są równie dobrze wyposażone w wysokiej jakości sprzęt do wykonywania zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Placówki świadczą szeroki zakres usług specjalistycznych w dziedzinie laseroterapii, medycyny estetycznej oraz chirurgii estetycznej. Każdego dnia kilkunastu pacjentów, którzy pragną pozbyć się defektów lub poprawić swój wygląd, bądź mają problemy flebologiczne pyta o zabiegi przeprowadzane w klinice. Jeżeli chodzi o rozwiązywanie kłopotów z żylakami to pacjenci niezwykle cenią dr Zbigniewa Rybaka. Opinie są jednoznaczne: pełny profesjonalizm i zaangażowanie. Pan doktor postrzegany jest jako niezwykle sympatyczna osoba, witająca wszystkich Klientów uśmiechem i dobrym słowem. Najważniejsze jednak jest to, że pacjenci są zawsze zadowoleni z efektów zabiegu. Pozostały personel jest równie mocno chwalony jak Dr. Rybak. We wszystkich wypowiedziach powtarza się jedno, Ars Estetica to placówka o wysokim standardzie, a personel z wielka starannością dba o swoich pacjentów." - Bartłomiej D. (Doradca Pacjenta w Kliniki.pl)


Opinie pacjentów

(55 opinie)

V
29 marca 2019

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Pełen profesjonalizm oraz fantastyczne podejście do klienta!
Ars Estetica Warszawa, Warszawa
Miłe i profesjonalne podejście do klienta. Klinika spełniła, a nawet przekroczyła moje oczekiwania. Polecam!
Ocena specjalisty:
dr n. med. Michał Kowalczewski, Lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej
Dr. Michał Kowalczewski to super specjalista z bardzo profesjonalnym i miłym podejściem do klienta.
Ocena leczenia:
Laserowe leczenie żylaków nóg, luty 2019
Zabieg laserowy żylaka metodą EVLT wykonany profesjonalnie i bezboleśnie. Efekt po zabiegu fenomenalny! Polecam dr Michała Kowalczewskiego.
Przydatna opinia?
(2)
(0)

M
28 listopada 2017

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
Ars Estetica Warszawa, Warszawa
Dbałość o dobre relacje z pacjentem, dostosowanie godzin wizyt do wymagań pacjenta, szybki termin zabiegu, cena obejmowała również wizyty kontrolne, więc nie trzeba myśleć czy warto iść, czy jednak będzie dobrze bez nich. Jeżeli miałabym jeszcze raz wybierać klinikę, wybrałabym ponownie Ars Estetica.
Ocena specjalisty:
dr n. med. Michał Kowalczewski, Lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej
Cierpliwy + odpowie wyczerpująco na każde pytanie + dokładny + skuteczny w leczeniu ( stosuje różne metody w zależności od potrzeb) + dostosuje godziny przyjęć do pacjenta + uprzejmy = odpowiednia osoba w odpowiednim miejscu (wizyta u doktora rozwieje wszelkie wątpliwości)
Ocena leczenia:
Laserowe leczenie żylaków nóg, wrzesień 2017
Zabieg praktycznie bezbolesny i zaskakująco krótki, czas jego trwania nie przekroczył 30 min. Lekarz robił wszystko, aby zminimalizować mój dyskomfort związany z tą sytuacją. Po zabiegu wróciłam od razu do domu, a następnego dnia mogłam wykonywać codzienne czynności. Nie było żadnych szwów, ponieważ ślad po użyciu światłowodu jest maksymalnie 2 milimetrowy. Z perspektywy czasu uważam, że niepotrzebnie zwlekałam z leczeniem.
Przydatna opinia?
(0)
(0)

K
26 kwietnia 2017

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
Ars Estetica Warszawa, Warszawa
Lekarz niebywale tryskający pozytywną energią. Widać i czuć było, że naprawdę lubi to co robi. Opiekuńczy, dbający o komfort pacjenta.
Ocena specjalisty:
dr n. med. Michał Kowalczewski, Lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej
Przydatna opinia?
(0)
(0)

A
15 września 2017

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Pozytywnie
Ars Estetica Warszawa, Warszawa
Bardzo mili ludzie, fachowo, konkretnie.
O wizycie przypomniano SMS miło, o terminie zabiegu już nie, do dobrego człowiek się przyzwyczaja. Po zabiegu wizyta mało owocna, efekty jeszcze niewidoczne, wiadomo ciało się goi, więc jeszcze nie cieszy.Cena zabiegu nie mała, a lekarz sugeruje, że coś poprawimy skleroterapią, ale nie koniecznie, Mam mieszane uczucia
Ocena specjalisty:
dr n. med. Michał Kowalczewski, Lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej
Niespotykanie miły człowiek, dobry fachowiec, to się czuje.
Przydatna opinia?
(0)
(0)

E
10 września 2017

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Doskonały wybór
Ars Estetica Warszawa, Warszawa
Profesjonalizm, rzeczowość, poczucie bezpieczeństwa w trakcie zabiegu. Sympatia, otwartość, wysoka kultura i takt przemiłej Pani w recepcji. Wszystko najwyższa półka, od początku do końca, łącznie z doskonałą kawą - dziękujemy
Wszystko najwyższa półka, od początku do końca, łącznie z doskonałą kawą - dziękujemy
Ocena specjalisty:
dr n. med. Wojciech Rybak, Chirurg ogólny
Profesjonalny, przemiły, uśmiechnięty, cierpliwy
Ocena leczenia:
Usuwanie żylaków parą wodną SVS, sierpień 2017
Zabieg bezbolesny, szybko, sprawnie przeprowadzony. Żadnych problemów po zabiegu, wszystko zgodne z tym o czym informował lekarz. Efekt bardzo widoczny, chociaż to dopiero miesiąc po zabiegu, Wizyta kontrolna w cenie,
Przydatna opinia?
(1)
(1)

S
30 maja 2017

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
Ars Estetica Warszawa, Warszawa
Uzyskałam profesjonalną opiekę. Lekarz udzielił mi szczegółowych informacji, dokładnie wyjaśnił proponowane metody leczenia, poinformował mnie szczegółowo o całym procesie rekonwalescencji
Ocena specjalisty:
dr n. med. Michał Kowalczewski, Lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej
Przydatna opinia?
(0)
(0)

S
9 lutego 2018

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
Ars Estetica Warszawa, Warszawa
Bardzo dobry lekarz, miła obsługa.
Ocena specjalisty:
dr Jan Bujok, Chirurg ogólny
Słuchający, tłumaczący i świetny fachowiec. Świetne wizyty kontrolne.
Ocena leczenia:
Laserowe leczenie żylaków nóg, styczeń 2018
Polecam tę metodę. Bezbolesna, mało inwazyjna i faktycznie dała rezultaty.
Przydatna opinia?
(0)
(0)

B
5 października 2017

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Bardzo dobra
Było super
Ars Estetica Warszawa, Warszawa
Bardzo miło, miła obsługa i w ogóle super
Ocena specjalisty:
dr n. med. Michał Kowalczewski, Lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej
Zabieg wykonywał dr Rybak - bardzo miły doktor. Zabieg wykonał fachowo, w miłej atmosferze. Dr Kowalczewski był obecny przy zabiegu, po którym udzielał mi dalszych wskazówek, jak mam dalej postępować. Pan Doktor ma bardzo dobry kontakt z pacjentem.
Przydatna opinia?
(1)
(0)

R
6 listopada 2017

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
Ars Estetica Warszawa, Warszawa
Personel i lekarz
Ocena specjalisty:
dr Jan Bujok, Chirurg ogólny
Miły, konkretny
Przydatna opinia?
(0)
(0)

A
20 lipca 2017

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
Ars Estetica Warszawa, Warszawa
To dopiero pierwsza wizyta. Trudno mówić o ocenie
Ocena specjalisty:
dr n. med. Michał Kowalczewski, Lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej
Przydatna opinia?
(0)
(0)

Zespół

Twórcą i założycielem kliniki jest dr n. med. Wojciech Rybak, specjalista chirurg, flebolog oraz certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Należy do Polskiego Towarzystwa Flebologicznego i Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anty-Aging, a także do Amerykańskiej Akademii Chirurgii Kosmetycznej (AACS), European College of Aesthetic Medicine and Surgery (ECAMS) oraz Amerykańskiego Kolegium Flebologicznego (ACP).

Pozostali członkowie zespołu Ars Estetica to równie doskonale wykwalifikowana kadra medyczna: lekarze, pielęgniarki oraz kosmetolodzy. Wszyscy specjaliści systematycznie przechodzą kursy i szkolenia doskonalące, dzięki czemu aktualizują swoją wiedzą i podwyższają kompetencje.

Pokaż lekarzy wybranej specjalizacji:

dr n. med. Wojciech Rybak

chirurg ogólny, flebolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

9,5 / 10

Dr n. med. Wojciech Rybak jest lekarzem, który może się poszczycić licznymi osiągnięciami zawodowymi, przede wszystkim w zakresie flebologii. Jako pierwszy lekarz we Wrocławiu przeprowadził nowoczesny zabieg laserowego usunięcia żylaków kończyn dolnych, ... więcej »

Zadzwoń: 22 626 pokaż numer

dr n. med. Michał Kowalczewski

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, chirurg ogólny, flebolog

9,4 / 10

Dr. n. med. Michał Kowalczewski to autor licznych publikacji naukowych o tematyce poświęconej chirurgii naczyniowej i transplantacyjnej. Jest również posiadaczem wielu dyplomów i certyfikatów potwierdzających jego nieustającą chęć dos... więcej »

Zadzwoń: 22 626 pokaż numer

dr n. med. Diana Kupczyńska

chirurg ogólny, flebolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

9,3 / 10

Dr n. med. Diana Kupczyńska jest lekarzem, dla którego jak najlepsze efekty przeprowadzanych zabiegów oraz satysfakcja pacjentów ma znaczenie priorytetowe, dlatego systematycznie podnosi swoje kwalifikacje i zdobywa nową wiedzę poprzez uczestnictwo w lic... więcej »

Zadzwoń: 22 626 pokaż numer

lek. Emil Michalski

flebolog

9,0 / 10

Dr Emil Michalski zajmuje się diagnostyką oraz przeprowadzaniem małoinwazyjnych procedur zabiegowych w terapii niewydolności żylnej. W obszarze szczególnych zainteresowań znajdują się procedury zabiegowe pod kontrolą USG, a także zastosowanie najnowszych... więcej »

Zadzwoń: 22 626 pokaż numer

lek. Kamil Zalewski

ginekolog, ginekolog-położnik

9,2 / 10

Lek. Kamil Zalewski specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu chorób kobiecych narządów płciowych. Opiekuje się pacjentkami ciężarnymi oraz kobietami w okresie okołoporodowym. Ponadto wykonuje szereg zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Swoim pacj... więcej »

Zadzwoń: 22 626 pokaż numer

dr n. med. Mariusz Kozak

flebolog, chirurg naczyniowy

8,0 / 10

Dr. n. med. Mariusz Kozak zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób układu naczyniowego, zarówno metodami chirurgicznymi, jak i technikami wewnątrznaczyniowymi. Zaprasza na konsultacje flebologiczne, w ramach których wykonuje także badania USG Dopple... więcej »

Zadzwoń: 22 626 pokaż numer

mgr Elena Bodnariuk

kosmetolog

10 / 10

Mgr Elena Bodnariuk specjalizuje się w dziedzinie kosmetologii. Przeprowadza zabiegi oczyszczające, odmładzające, nawilżające i pielęgnujące skórę twarzy, szyi oraz dekoltu. W zakres świadczonych przez nią usług wchodzą ponadto procedury wyszczuplając... więcej »

Zadzwoń: 22 626 pokaż numer

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w Ars Estetica Warszawa.

dr n. med. Wojciech Rybak

dr n. med. Michał Kowalczewski

dr n. med. Diana Kupczyńska


Filmy

Vaser Lipo - najczęstsze pytania
Ginekomastia - najczęstsze pytania
Usuwanie poduszek Bichata - najczęstsze pytania
Implanty piersi – najczęstsze pytania
Pokaż więcej filmów

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

(czynny dzisiaj w godz. 10:00 - 20:00)

Adres placówki

Prosimy o upewnienie się telefonicznie, że dana usługa jest dostępna pod wybranym adresem.
Ars Estetica Warszawa
ul. Jaktorowska 5/ lok. U1
01-202 Warszawa

Godziny otwarcia

poniedziałek
10:00-20:00
wtorek
10:00-20:00
środa
10:00-20:00
czwartek
10:00-20:00
piątek
10:00-20:00
sobota
10:00-16:00
niedziela
nieczynne

Dojazd i mapa

Klinika znajduje się w dzielnicy Wola, w bliskim sąsiedztwie Muzeum Powstania Warszawskiego. Dogodna lokalizacja umożliwia naszym pacjentom łatwy dojazd z dowolnego punktu miasta. Od najbliższego przystanku tramwajowego dzieli nas zaledwie 300 metrów. W niewielkiej odległości (ok. 1,5 km) znajduje się także Dworzec PKP Warszawa Centralna oraz Dworzec główny PKS.

Posiadamy również placówkę we Wrocławiu.


Najczęstsze pytania o placówkę Ars Estetica Warszawa

 • Jak oceniana jest placówka Ars Estetica Warszawa?

  Placówka Ars Estetica Warszawa została oceniona przez pacjentów jako Znakomita. Średnia ocena wynosi 9,6 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 468 opinii użytkowników z 3 różnych źródeł internetowych w ramach Kliniki.pl Rating Index - sprawdź oceny »

 • Jakie usługi oferuje Ars Estetica Warszawa w Warszawie?

  Placówka Ars Estetica Warszawa z Warszawy posiada w cenniku usług 276 pozycji, m.in z zakresu: chirurgia plastyczna , urologia , ginekologia estetyczna , chirurgia naczyniowa i flebologia oraz medycyna estetyczna - sprawdź wszystkie usługi »

 • Jak skontaktować się z Ars Estetica Warszawa?

  Ars Estetica Warszawa znajduje się w Warszawie - ul. Jaktorowska 5/ /U1. Umawianie wizyt w tej placówce lub pytania można kierować pod numer telefonu +48 22 626 52 26

 • W jakie dni i w jakich godzinach otwarta jest placówka Ars Estetica Warszawa?

  Placówka Ars Estetica Warszawa z Warszawy otwarta jest średnio 10 godzin dziennie, od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-20:00. W weekend placówka otwarta jest tylko w soboty od 10:00 do 16:00, natomiast w niedziele jest zamknięta.

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…