Operacja usunięcia prostaty Warszawa

Lekarze wykonujący leczenie i operacje prostaty w Warszawie

W Warszawie posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 5 różnych placówkach. Usługa operacja prostaty w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez urologa.

lek. spec. Przemysław Zimnoch

urolog

w Bora Clinic Centrum Medyczne

lek. Zbigniew Jackowicz

lekarz medycyny pracy

w Bora Clinic Centrum Medyczne

Leczenie i operacje prostaty Warszawa - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą leczenie i operacje prostaty w Warszawie na podstawie cenników z 5 placówek. Najniższa cena to 4200 zł za operacja nacięcia prostaty TUIP natomiast najwyższa cena w Warszawie wynosi do 15000 zł (laserowa operacja prostaty - enukleacja gruczołu krokowego).

Ile kosztuje leczenie i operacje prostaty w Warszawie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie i operacje prostaty w warszawskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen leczenie i operacje prostaty w Warszawie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Operacja usunięcia prostaty TURP
  Warszawa, Puławska 455
  Operacja endourologiczna resekcja guza prostaty TURP - 12100 zł znieczulenie, hospitalizacja, badania do operacji, konsultacja z anestezjologiem.

  12100 zł

  Warszawa, Goszczyńskiego 1
  Prostata: Elektroresekcja przezcewkowa gruczolaka prostaty (TURP)

  11500 zł

  Warszawa, Wałbrzyska 46
  Elektroresekcja przezcewkowa gruczolaka prostaty (TURP) - 5830 zł (znieczulenie - 1000 zł)

  5830 zł

  Warszawa, Rzeczypospolitej 5

  od 4200 zł
  do 4200 zł

 • Operacja nacięcia prostaty TUIP
  Warszawa, Puławska 455
  Ch.J.D. Operacja endourologiczna nacięcie prostaty TUIP znieczulenie, hospitalizacja, badania do operacji, konsultacja z anestezjologiem.

  12100 zł

  Warszawa, Goszczyńskiego 1
  Pęcherz: TUIP laserem – rozcięcie szyi pęcherza laserem

  9400 zł

  Warszawa, Rzeczypospolitej 5

  od 4200 zł
  do 4200 zł

 • Operacja klasyczna usunięcia prostaty - adenomektomia
  Warszawa, Puławska 455

  6800 zł

 • Laserowa operacja prostaty - enukleacja gruczołu krokowego
  Warszawa, Goszczyńskiego 1
  Prostata: Enukleacja gruczolaka laserem HoLEP

  15000 zł

 • Małoinwazyjne leczenie prostaty REZUM
  Warszawa, Bora-Komorowskiego 37
  dr. Przemysław Zimnoch

  14000 zł

Posiadamy również ofertę w 24 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie i operacje prostaty w innych miastach.

Leczenie i operacje prostaty w Warszawie - gdzie najlepiej?

Schorzenia prostaty dotykają szczególnie mężczyzn w wieku dojrzałym. Najczęściej przybierają one postać łagodnego rozrostu gruczołu krokowego oraz raka prostaty. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów urologicznych, np. częstego oddawania moczu, należy zgłosić się do gabinetu, w którym przyjmuje specjalista urolog.

Leczenie chorób gruczołu krokowego w Warszawie

Operacje stercza wykonać można w Szpitalu Damiana, w którym świadczona jest kompleksowa opieka m.in. dla osób zmagających się z problemami urologicznymi. Przeprowadza się tu zarówno tradycyjne operacje prostaty, jak i elektroresekcje przezcewkowe. Do ośrodka udać się można na leczenie kamicy górnych dróg moczowych oraz leczenie zabiegowe niektórych nowotworów układu moczowego. Oferta Szpitala obejmuje ponadto operacje rekonstrukcyjne wad wrodzonych i nabytych schorzeń prącia, operacje poprawiające wygląd zewnętrznych narządów płciowych oraz operacyjne rozdzielenie zrostów napletka lub skóry prącia z żołędzia i wytworzenie rowka zażołędnego, a także wszczepienie protez jąder oraz leczenie operacyjne jąder niezastąpionych i żylaków powrózka nasiennego.

W Warszawie leczenie i operacje prostaty w swojej ofercie posiada również Szpital LUX MED, w którym świadczona jest szeroka gama procedur z zakresu chirurgii urologicznej. W placówce pacjenci poddać się mogą operacji endourologicznej resekcji guza prostaty TURP oraz przezcewkowej operacji nacięcia prostaty TUIP. Do ośrodka udać się można także na klasyczne otwarte usunięcie łagodnego rozrostu gruczołu krokowego oraz radykalną resekcję laparotomijną. Oferta Szpitala obejmuje ponadto resekcję guza pęcherza moczowego TURT, kruszenie kamieni moczowodowych URLS, wydłużenie wędzidełka, laserowe leczenie stulejki oraz laparoskopowe podwiązanie żylaków powrózka nasiennego.

Na leczenie chorób gruczołu krokowego udać się można również do Szpitala Mazovia, który jest specjalistyczną placówką o profilu urologicznym. W ośrodku pacjenci poddać się mogą przezcewkowej bipolarnej elektroresekcji gruczołu krokowego, przezcewkowej waporesekcji TUVRP oraz przezcewkowej ablacji i enukleacji prostaty laserem tulowym. W klinice przeprowadzić można również fotoselektywną waporyzację stercza laserem zielonym KTP, oferta Szpitala obejmuje ponadto otwarte operacje i zabiegi laparoskopowe gruczołu krokowego (np. resekcję gruczolaka, całkowitą prostatekotomię), wprowadzenie stentów cewkowych Memokath oraz endoskopowe leczenie kamicy moczowej z wykorzystaniem lasera holmowego.

Pacjenci szukali zabiegu leczenie i operacje prostaty w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Wołomin, Legionowo, Otwock, Grodzisk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki oraz Żyrardów.

Więcej na temat leczenie i operacje prostaty

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…